MİNT Şişli ve MİNT E-5 projelerinde geri dönüş süresi 16 yıl!

MİNT Şişli ve MİNT E-5 projelerinde geri dönüş süresi 16 yıl!Projelerini, “Yeni Nesil Şehir Apartmanları” konsepti ile  Boğaz- Haliç arasında hayata geçiren MİNT,  İstanbul‘da gayrimenkul yatırımında ortalama 24,7 yıl olan geri dönüş süresini, MİNT E-5 ve MİNT Şişli’de 16,7 yıla kadar düşürüyor.


MİNT Boğaz-Haliç arasında hayata geçirdiği MİNT E-5 ve MİNT Şişli projeleriyle şehrin tam kalbinde yatırım fırsatı sunuyor. İstanbul'un tüm güzelliklerine ve ayrıcalıklarına sahip projeler üreten MİNT; İstanbul ortalaması 24,7 yıl olan geri dönüş süresini 16,7 yıla düşürerek yatırımcılarına 1. yılın sonunda daire bedelinin %6’sını geri kazandırıyor. 

Gayrimenkul yatırımında dikkate alınan en önemli kriterlerden birisi olan amortisman süresi, yatırım aracı olarak konut satın alan kişilerin yatırım bedelini kira ya da değer artışı sayesinde geri kazandıkları süre olarak değerlendirilmektedir. Yatırımcılar, geri dönüş süresi daha kısa olan konut yatırımlarını tercih ediyor. 

Ayrıca ‘Kira Garantisi’ kampanyası ile yatırımcısının yüksek getirisini garanti altına alan MİNT, 48 ay boyunca MİNT E-5'te 4 bin TL'ye varan, MİNT Şişli'de ise 4 bin 500 TL'ye varan kira garantisi sunuyor. Tüm projelerini uluslararası ya da ulusal yüksek enerji verimliliği belgeleri ile tescilleyen MİNT, sadece kiralama garantisi ve kısa amortisman süreleriyle değil, sağladığı enerji tasarrufuyla da binanın kullanım ömrü boyunca da yatırımcısına kazandırıyor. 

338 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışı devam eden MİNT E-5’te 1+0’dan 2+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. 328 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan MİNT Şişli’de ise 1+1 ve 2+1 loft daire alternatifleri de yer alıyor.

MİNT Tüm Projelerini Erken Teslim Ediyor
MİNT, E-5 ve Şişli proje teslim tarihlerini 4 ay öne çekerek Ağustos 2018’de teslim edecek. 


Web: http://mint.ist/