06 / 07 / 2022

Mitsubishi klimada yaz kampanyası süresini uzattı!

Mitsubishi klimada yaz kampanyası süresini uzattı!

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, hava sıcaklıklarının artması ve gelen yoğun talep üzerine klimada yaz kampanyasının süresini uzattı. Kampanya 30 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek.Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, hava sıcaklıklarının artması ve gelen yoğun talep üzerine klimada yaz kampanyasının süresini uzattı. Mitsubishi Electric’in kampanya kapsamındaki enerji performansı yüksek, çevre dostu klimalarından satın alanlara satış bedeli üzerinden ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uygulaması, 30 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek.Üstelik 1 Mart-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında ücretsiz klima bakım hizmeti ve Keşfetteam hizmeti ile en doğru klimayı seçme imkanı da sunuluyor.


Yazın bunaltıcı havasından kurtulmak ve evinin her köşesinde enerji tasarruflu serinlikve konfor yaşamak isteyenler için yaz kampanyası başlatan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, satın alınan klimanın ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uyguladığı kampanyasının süresini 30 Temmuz 2015 tarihine kadar uzattı. Böylece tüketicilerin konforunu en üst seviyeye çıkarmayı ve masraflarını azaltmayı amaçlayan Mitsubishi Electric, klima bakımı ve temizliği için de 1 Mart-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacak klima bakım hizmetini hediye ediyor.Ayrıca Keşfetteam hizmeti ile mekana en uygun klimayı ve klimanın konumlanması gereken doğru yeri keşfediyor. 


Yüksek elektrik tasarrufu sağlayan ve Sezonsal Verimlilik Kriterlerine göre A, A+,  A++,  A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar, kampanya boyunca Yapı Kredi World Kart’a peşin fiyatına vade farksız 9 taksitle satışa sunuluyor. 


Keşfetteam Farkı 

Geliştirdiği üstün teknolojisi ile yaşam alanlarına konforu en tasarruflu şekilde sunan Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, Keşfetteamhizmeti ile daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan, katma değerli bir keşif hizmeti sunuyor.Klima kapasitesinin daha doğru hesaplanmasını sağlayan ve klima seçimini standartlaştıran bir yazılım geliştiren Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, bu yazılım ile sadece keşfe giden kişinin uzmanlığı ve tecrübesine dayanan geleneksel keşif yöntemlerinin yerine, mekanın ısıl ihtiyaçlarını göz önünde tutan daha detaylı bir hesaplama yapılmasını sağlıyor ve sadece iç değil dış ortam koşulları da hesaplamaya dahil ediliyor.