Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sedat Akyüz, Kudret Duman, İsmail Pekdemir ve Satı Ali Akyüz ortaklığında 15 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 15 bin TL sermaye ile bugün Sedat Akyüz, Kudret Duman, İsmail Pekdemir ve Satı Ali Akyüz ortaklığında kuruldu. 

Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-Yurt içinde ve yurt dışında kamu ve özel sektör, askeriye tarafından çıkarılan her türlü inşaat taahhüt işlerini yapmak, ihalelere girmek, ihaleleri almak ve yapmak, kat karşılığı işyeri ve konut inşaatları yapmak, her türlü altyapı ve üstyapı inşaat işlerini yapmak, turistik tesisler, ticari zirai ve sanayi tesisleri, yapıları, eklentileri, kara yolları, demir yolları, limanlar ve iskeleler, petrol istasyonları, köprüler, kanallar, cami, okul, prefabrik yapılar ve bunlara benzer inşaatlar, yapmak, yaptırmak ve onarmak, tatil köyleri, devremülk, otel, motel, kamping, gazino, kafeterya, ve benzeri turistik işletme kapsamına giren işletme tesisleri inşa etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Mks Albüm İnşaat Mühendislik Mimarlık Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adres; Şifa Mahallesi Çayırlı Sk. No:4/A Tuzla