MNG Blue Boutique’in rezidans hizmetlerini Wow İstanbul Hotel üstlendi!

MNG Blue Boutique’in rezidans hizmetlerini Wow İstanbul Hotel üstlendi!

MNG Holding’in Atakent’te inşa ettiği MNG Blue Boutique’te teslimler haziran ayının sonunda başlıyor. Bölgenin en çok dikkat çeken projeleri arasında yer alan MNG Blue Boutique’in rezidans hizmetlerini ise Wow İstanbul Hotel sunacak.


İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Atakent’in son projelerinden MNG Blue Boutique’de teslimlere 1 ay kaldı. Haziranın sonunda teslimlerine başlanacak projenin %80’i sahiplerini buldu.


Rezidans konseptinin tam anlamıyla yaşatılması amaçlanan MNG Blue Boutique projesinde rezidans hizmetlerini dünyanın önde gelen otel işletmecilerinden Wow İstanbul Hotel yürütecek.


Blue Boutique projesinin tüm rezidans hizmetleri holding’ in sahibi olduğu Wow İstanbul Hotel ile yapılacak.  Küçükçekmece Gölü’nden, Marmara Denizi, Prens Adaları ve Çamlıca’ya kadar uzanan panoramik bir manzaraya hakim olan MNG Blue Boutique’te 259 konut ve 6 adet ticari ünite bulunuyor.%80’İ SAHİPLERİNİ BULDU


Her ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan projede 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Teraslı daire seçeneklerinin de yer aldığı projenin her katında kat bahçelerine yer verildi.


%80’inin sahiplerini bulduğu projede 1+0 ve 1+1’lerin tamamı tükendi. 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinden oluşan son daireler ise 337 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla cazip faiz oranlarıyla konut kredisi kullanılan projede, alternatif ödeme seçenekleri de bulunuyor.


Proje 14.300 metrekarelik arsa alanına oturuyor. Bu alanın 8.500 metrekaresi peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Bu alanlarda yeşilin yanı sıra 4 mevsim kullanım imkanı sağlayan yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ile buhar odası, aerobik salonunu, basketbol, voleybol, mini futbol gibi spor alanları ve tartan zemin yürüyüş yolları yer alıyor.


MNG grubuna ait Targem Mimarlık tarafından tasarlanan projede alışılagelmiş konut anlayışının dışında hizmetler sunuluyor. Resepsiyon hizmetinin yanı sıra, her daireye 3,5 ile 4 metrekarelik depo, 6 adet 2,50 Mt/Sn mesafe kat edebilen kapalı otopark erişimli  asansörler, Her daireye kapalı otopark (Toplamda 356 araçlık otopark) ve site sakinlerine hizmet vermek üzere tasarlanan 400 m²’lik kreşle daire sakinlerine yaşam konforu ve kaliteyi getiriyor.


Proje, Basın Ekspres Yolu’na 2,5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km, Metrobüs ve E5 Otoyolu’na 3,5 km, TEM Otoyolu’na ise 6 km mesafede konumlanıyor.


Ankara Hilton Otel,  İzmir  Hilton Otel, Dikmen Vadisi Konutları, Halk Bankası Genel Müdürlük binasından sonra inşaat sektöründeki vizyon ve deneyimini İstanbul’un son dönemde değer kazanan bölgesi Atakent’te “MNG Blue Boutique” markasıyla lanse ediyor.


Uluslararası alanda 8 sektörde faaliyet gösteren MNG Holding, inşaat sektöründeki 45 yıllık  deneyimini konut sektörüne taşıyor. Holding, son dönemde yapılan yatırımlarla İstanbul’un parlayan yıldızı haline gelen Atakent’in merkezinde konumlandırdığı projesiyle konut sektörüne giriş yapıyor.PROJE DETAYLARI


Projenin Adı: MNG Blue Boutique


Lokasyon: Atakent


Yapımcı Firma: MNG Holdingİnşaat Alanı: 56.000 m2


Arsa Alanı: 14.300 m2


Peyzaj ve Sosyal Yaşam Alanı: 8.500 m2


Mimarlık Ofisi: Targem Mimarlık


Toplam Konut Sayısı: 259


Toplam Otopark Sayısı: 356


Ticari Alanlar: 6


Depolama Alanı : Her Daireye 3,5 – 4 M²’lik depo


Ulaşım: Basın ekspress 2,5 km, Havalimanı 7 km, metrobüs ve E5 3,5 km, TEM 6 km


Konut Tipleri: 1+0 (tükendi), 1+1 (tükendi), 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve teras


Konut Metrekareleri: 51,75 m2 – 155,92 m2


Ödeme Planı: Minimum %25 peşin, %75 Banka Kredili


Satış Ofisi: Halkalı Caddesi, No: 232 Atakent - Halkalı Küçükçekmece / İstanbul


Telefon: 0212 548 48 38


Web Sitesi: www.mngblueboutique.com