Mobilya alacaklara Alfemo'dan indirim fırsatı!

Mobilya alacaklara Alfemo'dan indirim fırsatı! Mobilya alacaklara Alfemo'dan indirim fırsatı!

Dünyanın mobilya trendlerini, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleriyle buluşturan Alfemo, 20’inci yılını birbirinden cazip indirimlerle kutluyor.


Yeni evlenecekler ve evini yenilemek isteyenler için Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından Alfemo, tüm ürün gruplarında birbirinden cazip indirim seçenekleri sunuyor. Eylül ayı sonuna kadar uzatılan KDV indirimi ile birlikte şimdi Alfemo’dan mobilya almanın zamanı başlıyor.


Net %50 İndirim Fırsatı

Alfemo’nun yatak odalarından yemek odalarına, yaşam ünitelerinden köşe takımlarına kadar tüm mobilyalarında 20’inci yıla özel net %20 indirim uygulanırken sehpa, aydınlatma, halı, kitaplık gibi “Home Decor” ürünlerinde net %50 indirim sunuluyor.


Alfemo’nun genç, çocuk ve bebek odası markası Kids&Teens’in tüm ürünlerinde net %20 indirim, yatak ve aksesuarlar ürünlerinde ise %50 indirim bulunuyor. Kids&Teens’in koleksiyonunda yer alan orijinal Disney lisanslı ürünler ve konsept oda takımları miniklerin kalbini fethederken, fonksiyonelliği ve uygun fiyatıyla da büyüklerin yüzünü güldürüyor.


Alfemo Yatak Merkezi’nde ise kişiye özel uyku konforu sunan geniş yatak seçeneklerinin yanı sıra baza ve başlıklar ile yastık ve yorganlar gibi uyku ürünlerinin tamamı net %50 indirimle satışa sunuluyor.