Modern City Bahçelievler İstanbul Havalimanı'na 40 dakika!

Modern City Bahçelievler İstanbul Havalimanı'na 40 dakika!Yeni İstanbul Havalimanı metro hattı durağının hemen yanında yer alan Modern City Bahçelievler Projesi ile havalimanına 40 dakikada ulaşmak mümkün...  Modern City Bahçelievler projesi Bahçelievler'in en hızlı gelişen  bölgesinde; İstanbul Altın Borsası, Bahçelievler Belediyesi, Gorrion Hotel, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İstanbul Vizyon Park ve Kuyumcukent gibi önemli yerlere yürüme mesafesinde yükseliyor.

Modern City Bahçelievler Projesi’nde yeni havalimanına ulaşım ise metro ile 40 dakika sürüyor. Aile konseptine uygun normal kat 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, bahçe teraslı 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve kat teraslı 2 oda 1 salon daire seçeneklerinin sunulduğu Modern City Bahçelievler Projesi, modern ve ferah bir yaşamın kapılarını açıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 104 metrekare ile 217 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Modern City Bahçelievler Fiyatları

Modern City Bahçelievler 512 bin liradan başlayan fiyatlarla, hemen tapu teslim avantajıyla yeni sakinlerini bekliyor. Projede yüzde 35 peşin, geri kalanı 36 ay faizsiz vade imkânı da sağlanıyor. Farklı konut tipi ve özelliğine göre değişiklik gösteren fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere banka kredisi imkânı da bulunuyor. Peşin ödemelerde de özel indirimin sunulduğu proje, aynı zamanda firma bünyesinde özel ödeme imkânları da sağlanıyor.


Modern City Bahçelievler Sosyal Donatı Alanları

Konut teslimlerinin 2019 yılında yapılması planlanan, Modern City Bahçelievler Projesi’nin sosyal donatı alanları ise şu şekilde: Her daireye özel kapalı otopark alanı, 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti, Kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, elektrik kesintilerinde jeneratör desteği, yüksek hacimli su deposu, radye Jeneral temel sistemi, görüntülü interkom sistemi, kapalı devre güvenlik kamerası, yangın ve duman alarmı, lobi, resepsiyon, sauna, fin hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness Salonu, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, kamelyalar,  hobi  odası, seyir terası

Modern City Bahçelievler Nerede?


Modern City Bahçelievler projesi  E-5, TEM ve Kuzey Otoyolu bağlantı yollarına yakınlığı, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı ve merkezi konumuyla dikkat çekiyor. 

İstanbul’un en önemli gelişim merkezlerinden biri olan Bahçelievler’de, şu anda faaliyette olan Atatürk Havalimanı’na 3 kilometre mesafede, ayrıca yeni açılacak 3. Havalimanı’na ulaşım hizmeti verecek olan Halkalı – Kirazlı ile İkitelli – Ataköy Metro Hatlarına ise 400 metre uzaklıkta yer alıyor.

Bahçelivler Modern City projesi çevresinde AVM, özel hastaneler ve devlet hastanelerinin yanı sıra S. Zaim, Arel, Altınbaş, Kültür ve Aydın Üniversitelerine, İSTOÇ, MASKO, İkitelli OSB, Kuyumcukent, CNR Expo ve Dünya Ticaret Merkezi ve İhracatçılar Birliği gibi büyük iş ve ticaret merkezlerine de komşu durumda.

http://www.moderncity.ist