Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohamed Husseın Amın Gadelhak tarafından 500 bin TL sermaye ile 18 Aralık'ta Başakşehir, İkitelli OSB Mahallesi'nde kuruldu.Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohamed Husseın Amın Gadelhak tarafından 500 bin TL sermaye ile 18 Aralık'ta Başakşehir, İkitelli OSB Mahallesi'nde kuruldu. 


Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; -Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. -Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma, rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini yürütmek. -Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak, Tur operatörlüğü faaliyetleri yürütmek. -Otomobil, Jeep, Otobüs, Minibüs, Kamyonet, Uçak, gemi gibi ulaşım araçlarını kiralamak ve kiraya vermek, -Her türlü gemi, yat ve Otel işletmeciliği yapmak  -Çalışma ve oturma izni almak, işe yerleştirme hizmetleri vermek -Yurt içi ve yurt dışı öğrenci değişim programları organize etmek -Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu, öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak. -Lise ve fakültelere hazırlık kursları, yabancı dil kursları ve özel dershane açmak -Çeşitli mesleki alanlarda beceri kazandırmak maksadıyla sanat ve mesleğe yönelik eğitim ve öğretim vermek -Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, Dükkanlar, villa tatil köyleri, devre mülk, turistik tesisler ,organize sanayi siteleri , mesken, ev,  apartman, işyeri ,arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, kiralamak, kiraya vermektir.


Mohab Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Başakşehir, İkitelli OSB Mahallesi, Giyim Sanatkarları 4C Blok Sokak 35