Moment İstanbul Konutları fiyat listesi!

Moment İstanbul Konutları fiyat listesi! Moment İstanbul Konutları fiyat listesi!

Firma: AC Yapı

Proje: Moment İstanbul

Moment İstanbul Konutları fiyat listesi 599 bin TL'den başlıyor. İstanbul Kartal'da yükselen proje 44 katlı iki kule olarak yükseliyor...AC Yapı imzası taşıyan  Moment İstanbul  projesi 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. 100 milyon dolar yatırım değerine sahip proje İsanbul Kartal'da inşa ediliyor. 


1+1'den 5+1'e kadar konut tipleri sunulan Moment İstanbul projesinde teslimlerin bu yıl sonu yapılması planlanıyor. Moment İstanbul projesi 10 bin 157 metrekare alana sahip. Proje E-5'in ve Kartal Metrosunun yanı başında yer alıyor. 
 
Moment İstanbul projesi ortak kullanım alanlarında; sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, dinlenme alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu olanakları sunuluyor. 
 
Moment İstanbul lokasyon olarak, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15, Pendik Deniz Otobüsü’ne 9, Bağdat Caddesi’ne 15, Minibüs Caddesi’ne 3, Kartal Sahili’ne ise 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. 
 
Moment İstanbul Konutları fiyat listesi!

Moment İstanbul proje fiyatları Kasım ayına özel olarak 136 metrekare 2+1 residence daire ve home office seçeneklerinde 599 bin TL'den başlıyor.  
 
Adres : Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 Soğanlık-Kartal/İstanbul  
 
Tel : 0216 377 82 82  
Web : http://momentistanbul.com
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com
 


projeye sor