Mtf Gayrimenkul Yatırım İşletmeciliği Limited Şirketi kuruldu!

Mtf Gayrimenkul Yatırım İşletmeciliği Limited Şirketi kuruldu! Mtf Gayrimenkul Yatırım İşletmeciliği Limited Şirketi kuruldu!

Mtf Gayrimenkul Yatırım İşletmeciliği Limited Şirketi bugün 500 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te Mustafa Şahin tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Mtf Gayrimenkul Yatırım İşletmeciliği Limited Şirketi bugün 500 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te Mustafa Şahin tarafından kuruldu.

Mtf Gayrimenkul Yatırım İşletmeciliği Limited Şirketi konusu:
1-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. 2-Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. 3-Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. 4-Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmelerdüzenlemek. 5-Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. 6-Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. 7-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel ve anasözleşmesinde yazılı işler

Mtf Gayrimenkul Yatırım İşletmeciliği Limited Şirketi adres: Kurtköy Mh.Hicap Sk.Msy Newpark Sit.B Blk.Ap.N.2 Ba Pendik 

pus