Muharrem Polat şirket kurdu!

Muharrem Polat şirket kurdu! Muharrem Polat şirket kurdu!

Hollanda merkezli gayrimenkul şirketi Redevco Türkiye Proje geliştirme sorumlusu Muharrem Polat yeni bir şirket kurdu.

Avrupa'daki en büyük gayrimenkul portföylerinden birine sahip Redevco'nun Türkiye İnşaat ve Arazi Geliştirme Direktörü Muharrem Polat, gayrimenkulün ücret veya sözleşme temeline dayalı olarak satın alınması , satılması ve kiralanmasıyla ilgili danışmanlık ve ekspertiz hizmetleri sağlamak amacıyla yeni bir şirket kurdu.

MPD Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi'nin sermayesi 50 bin YTL. 8 Ekim 2008'de kurulan şirkette, Muharrem Polat Yönetim Kurulu Başkanlığını, Aşkın İnanç Başkan Yardımcılığını, Hacı Veli Gezici ise Yönetim Kurulu Üyesi görevini üstlendi. MPD Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi'nin yatırım ve hizmetlerinin Üsküdar'da bulunan merkezinde faaliyet göstereceği öğrenildi.

Şirketin faaliyet göstereceği alanlar ise; yurt içinde ve yurt dışında amacına uygun olarak, kooperatiflerin ve resmi kuruluşların arsaları üzerinde yaptıracakları, her türlü toplu konut siteleri, uydu kentler, iş merkezleri ve hanları, çarşılar, süper marketler ve alışveriş merkezleri projeleri geliştirmek.

Seda Tabak/Emlak Kulisi