Mustafa Hasanoğlu Vakfı’nın geleneksel iftarı 17. kez düzenlendi!

Mustafa Hasanoğlu Vakfı’nın geleneksel iftarı 17. kez düzenlendi! Mustafa Hasanoğlu Vakfı’nın geleneksel iftarı 17. kez düzenlendi!

Mustafa Hasanoğlu Vakfı geleneksel iftarını, 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü Şehzade Mehmet Külliyesi'nde gerçekleştirdi...Hasanoğlu Ailesi tarafından kurulan Mustafa Hasanoğlu Vakfı’nın geleneksel iftar yemeği 11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı Şehzade Mehmet Külliyesi'nde gerçekleştirildi. 17’nci kez gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeğinde Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun iş ortakları, eski ve yeni çalışanları ve vakfın eğitimine destek verdiği öğrenciler bir araya geldi. 350 seçkin davetlinin katıldığı iftar yemeğinde Mustafa Hasanoğlu Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Haluk Hasanoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hasanoğlu da hazır bulundu.

Haluk Hasanoğlu iftarda konuştı. Hasanoğlu, "Mübarek Ramazan ayının, toplumumuzdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularını pekiştirmesini temenni ediyorum. Bu ayda herkes yardımlaşmayı, birbirine destek olmayı, Allah’a şükretmeyi daha iyi hissediyor. İnşallah bundan sonra da daha nice Ramazan aylarında yeniden bir araya geliriz. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum" dedi.