Mustafa Orman: Marka olmanın yollarından biri seçtiğiniz bölgede projenizin adının anılmasıdır!

Mustafa Orman: Marka olmanın yollarından biri seçtiğiniz bölgede projenizin adının anılmasıdır! Mustafa Orman: Marka olmanın yollarından biri seçtiğiniz bölgede projenizin adının anılmasıdır!

Emlakkulisi.com ev sahipliğinde gerçekleşen 4. Konutta Satış ve Pazarlama Buluşmaları kapsamında konuşma yapan K Yapı Genel Müdürü Mustafa Orman; projenin marka olmasının detaylarından bahsetti...K Yapı Genel Müdürü Mustafa Orman'ın konuşması:


Marka olmanın en önemli yollarından bir tanesi yaptığımız projeleri de marka halinde getirmek olduğunu düşünüyorum yani kaliteli o bölgede bir lend marka haline gelmiş o bölgede adı sayılır bir proje haline gelmiş projeyi hayata geçirmiş olmak öncelikle inşaat sektöründe marka olmanın en önemli yollarından bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Yaptığınız bölgede sizin projenizin adı anılır bir proje olmuş olması çok önemli bu tip projeleri hayata geçirdikçe zaten ve de sektörde kalıcı olduğumuz zaman marka olmanın en önemli yollarından bir tanesi olduğunu düşünüyorum... 


haberin videosu