My Towerland ve My Home Maslak projelerinde 50 ay o faiz hemen teslim daireler!

My Towerland ve My Home Maslak projelerinde 50 ay o faiz hemen teslim daireler! My Towerland ve My Home Maslak projelerinde 50 ay o faiz hemen teslim daireler!

Firma: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu İnşaat My Towerland ve My Home Maslak projeleri için 50 ay 0 faiz kampanyasını 'Beni seven faizsiz sevsin, evine hemen geçsin'' sloganıyla hayata geçirdi.


Ağaoğlu İnşaat My Towerland ve My Home Maslak projeleri için 50 ay 0 faiz kampanyasını 'Beni seven faizsiz sevsin, evine hemen geçsin'' sloganıyla hayata geçirdi. 


Banka kredili ödemelerin yanı sıra firma bünyesinde de taksitlendirme yapılan kampanyada  yüzde 10 oranında peşinat ödemesi uygulanıyor. Kalan yüzde 40 banka kredisi ve yüzde 50'lik kısım ise  faizsiz ara ödeme olarak vadelendiriliyor. 


Kampanyada yüzde 50 peşinat ödemesi yapıldıktan sonra firma bünyesinde 50 ay boyunca 0 faizle taksit yapılıyor. 


Ağaoğlu İnşaat My Towerland;

Toplam 3 bin 500 konutun yer aldığı projede yer alan konutlar  2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Projede yer alan 1+1 konutların tamamı satıldı.


Buhar odası, fitness merkezi, oyun alanları, yüzme havuzu, güvenlik ve sauna gibi sosyal donatılara sahip olan projede yer alan dairelerin fiyatları 697 bin TL'den başlıyor. 


Telefon: 444 6 777

Web: http://www.mytowerland.com/Ağaoğlu İnşaat My Home Maslak;

3 bloktan meydana gelen  My Home Maslak projeside  güvenlik, spor alanları, otopark, çocuk oyun alanları,yüzme havuzu gibi sosyal donatılar yer alıyor. 


Projede yer alan daire fiyatları 572 bin TL'den teras ev fiyatları 756 bin TL'den başlıyor. Tel: 444 6 777

Web: http://www.myhomemaslak.com/


Ağaoğlu İnşaat iletişim bilgileri

Tel: 444 6 777

Web: http://www.agaoglu.com.tr/

Öznur YASLI/Emlakkulisi.com
info@agaoglu.com.tr