My World'de ikinci el daireler 230 bin YTL'den başlıyor

My World'de ikinci el daireler 230 bin YTL'den başlıyor

Ağaoğlu Grubu'nun Ataşehir'de inşa ettiği My World 8 site 34 blok, 9 farklı bina tipi, 21 farklı daire seçeneği ile toplam 3 bin 636 konuttan oluşuyor. Projede ikinci el daire fiyatları 230.000 YTL'den başlıyor. 

"Batı Ataşehir'in en büyük alanında yükselen Ağaoğlu My World'ün tüm ikinci el satış ve pazarlama çalışmalarını RE/MAX ABC Ofisi gerçekleştiriyor. Ağaoğlu My World 8 site 34 blok, 9 farklı bina tipi, 21 farklı daire seçeneği ile toplam 3636 konuttan oluşuyor. Ağaoğlu My World'de 2. el daire fiyatları 230.000 YTL'den başlıyor.

Ağaoğlu My World'de, ikinci el konutların pazarlama ve satışını üstlenen RE/MAX ABC, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda uzmanlaşmış kadrosuyla gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunuyor. RE/MAX'in en büyük ve deneyimli ofislerinden biri olan RE/MAX ABC, aynı zamanda Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun bütün inşaat projelerinde ikinci el pazarlama ve satışında da görev alıyor.

Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri'ne 15 dakikalık mesafede bulunan Ağaoğlu My World, modern mimarisiyle, 32.000 metrekarelik bina yerleşimine ve 154.000 metrekarelik doğal yaşam alanına sahip. Toplam 3636 dairenin yer aldığı Ağaoğlu My World'de, 67 metrekareden 465 metrekareye kadar 21 farklı daire seçeneği bulunuyor.

Şehir hayatına bambaşka bir bakış açısı getiren Ağaoğlu My World, sosyal ve sportif yaşam kulübü "My Club" kapsamında açık-kapalı yüzme havuzları, squash ve aerobik salonları, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, koşu- yürüyüş- bisiklet parkurları, sauna, Türk hamamı, buhar odası, çocuk oyun parkları, dinlenme alanları, güzellik salonu, kuaför, SPA merkezi, 30.000 metrekare büyüklüğündeki alışveriş merkezi ile aktivite dolu, sağlıklı bir yaşam sunuyor.

2. el fiyatlar 230.000 YTL'den başlıyor

Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen, su izolasyonu, ısı ve ses yalıtımı yapılmış olan Ağaoğlu My World, 24 saat özel güvenlik interkom kamera sistemi, ısı gaz dedektörü, blok girişlerinde şifreli giriş sistemi, sitelere otomatik taşıt tanımalı kontrollü giriş bariyer sistemi ve çevre güvenliği için CCTV sistem ile huzurlu ve emniyetli bir yaşam sunuyor.

Yapımı Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından gerçekleştirilen Ağaoğlu My World'de 2. el fiyatlar 230.000 YTL'den başlıyor. Projenin ikinci el pazarlama ve satışını yapan RE/MAX ABC Ofisi'ne 0 216 640 16 50 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.