ağaoğlu ikinci el daire fiyatları

ağaoğlu ikinci el daire fiyatları

Ağaoğlu Grubu'nun Ataşehir'de inşa ettiği My World 8 site 34 blok, 9 farklı bina tipi, 21 farklı daire seçeneği ile toplam 3 bin 636 konuttan oluşuyor. Projede ikinci el daire fiyatları 230.000 YTL'den başlıyor.

Konutta ikinci el satış yoktur devir vardır!

Konutta ikinci el satış işlemleri; satış olarak mı, devir olarak mı nitelendirilmeli? Dünya Gazetesi köşe yazarlarından Alaattin Aktaş bugünkü köşe yazısında bu sorunun cevabını kaleme aldı.

İkinci el konut satışları yeni projeleri solladı!

Ocak-Ağustos döneminde 1 milyon 24 bin 534 konut satışı gerçekleşerek, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 42,6 artış kaydedildi. Bu yılın en ilgi çekici verilerinden biri de ikinci el gayrimenkul tercihlerinin sıfır projeleri geride bırakması oldu.  

ABD'de ikinci el konut satışları Ağustos'ta yüzde 2,4 arttı!

ABD'de ikinci el konut satışları, ağustos ayında aylık yüzde 2,4 yükselerek 6 milyon oldu. Bu dönemde piyasa beklentileriyle paralel bir seyir takip eden ikinci el konut satışları, Aralık 2006 yılından beri kaydedilen en yüksek seviyeye çıktı.

İkinci el konut piyasasında yeni dönem başlıyor!

İkinci el taşıt satışından sonra konut piyasasında da yeni dönem başlayacak. Yapılacak değişikliklerle emlak piyasasında suni fiyat artışları da önlenecek...

Sıfır ve ikinci el evlerde konut kredisi faiz oranı ne kadar oldu?

Konut kredisi faiz oranları yükseldi. Peki sıfır ve ikinci el ev alımlarında kredi faiz oranları ne kadar oldu? İşte bankaların güncel konut kredisi faizleri...

ABD'de ikinci el konut satışları temmuzda rekor tazeledi!

ABD'de ikinci el konut satışları, Temmuz ayında aylık yüzde 24,7 artarak 5,86 milyona yükseldi

İkinci el konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

Koronavirüsü pandemisi nedeniyle yürürlüğe sokulan ve kamu bankaları aracılığıyla düşük faizli olarak verilen ev ve taşıt kredilerinde bazı değişikliklere gidildi. Peki ikinci el konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

İkinci el konut kredisi faiz oranı değişti!

İkinci el konutlar için daha önce azami 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile kredi imkanı sunulmuştu. Yeni düzenleme ile faiz oranı yükseltildi...

İkinci el konut fiyatları hangi ilde ne kadar oldu?

Konut kredisi faiz oranlarındaki indirimle birlikte ikinci el konut satışlarında artış yaşandı. Peki en çok ikinci el konut satışı yapılan şehirler hangileri? İşte ikinci el konut satışına ilişkin detaylar...

İkinci el konutta aylık taksit hesaplama!

Kamu bankaları konut kredisi faizleribi güncelledi. Sıfır konut kredisinde faiz oranları aynı kalırken, ikinci el konutlarda faiz ve vade revize edildi.

İkinci el konut kredisi kampanyasına faiz ayarı!

İkinci el konutlar için daha önce azami 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile kredi imkanı sunulmuştu. Yeni düzenlemeyle faiz oranı 0,74’ten 0,79’a yükseldi, azami 180 ay vade 120 aya düşürüldü.

İkinci el konut kredisi faizleri ne oldu?

Kamu bankaları tarafından başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyasında değişiklik yapıldı. Yeni güncellemeyle ikinci el konut kredisi faiz oranları ne oldu? İşte konut kredisi faiz oranları hakkında detaylar...

ABD'de ikinci el konut satışları Haziran ayında rekor seviyede arttı!

ABD'de ikinci el konut satışları, Haziran ayında bir önceki aya göre yüzde 20,7 artarak 4,72 milyona çıktı ve tüm zamanların en yüksek artışını kaydetti.

ağaoğlu ikinci el daire fiyatları

ağaoğlu ikinci el daire fiyatları ağaoğlu ikinci el daire fiyatları

 

"Batı Ataşehir'in en büyük alanında yükselen Ağaoğlu My World'ün tüm ikinci el satış ve pazarlama çalışmalarını RE/MAX ABC Ofisi gerçekleştiriyor. Ağaoğlu My World 8 site 34 blok, 9 farklı bina tipi, 21 farklı daire seçeneği ile toplam 3636 konuttan oluşuyor. Ağaoğlu My World'de 2. el daire fiyatları 230.000 YTL'den başlıyor.

Ağaoğlu My World'de, ikinci el konutların pazarlama ve satışını üstlenen RE/MAX ABC, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda uzmanlaşmış kadrosuyla gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunuyor. RE/MAX'in en büyük ve deneyimli ofislerinden biri olan RE/MAX ABC, aynı zamanda Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun bütün inşaat projelerinde ikinci el pazarlama ve satışında da görev alıyor.

Boğaziçi ve...