My World'e yüzde 6 zam geldi! Yeni kampanya: Aynı fiyata, önce gelen, iyisini alır!

My World'e yüzde 6 zam geldi! Yeni kampanya: Aynı fiyata, önce gelen, iyisini alır!Ağaoğlu Grubu'nun Ataşehir'de inşa etitği MY World projesinde 16 Ocak'ta başlayan kampanya devam ediyor. Kampanyanın kapsamı genişletildi. "Aynı fiyata, önce gelen iyisini alır" uygulamasına geçildi 45 günde 490 konut satıldı. Ağaoğlu İnşaat Genel Müdürü


Ağaoğlu İnşaat Genel Müdürü Hasan Rahvalı www.emlakkulisi.com'a yaptığı açıklamada, "354 konuttan oluşan Starland'ın 290'ının tapusunu verdik. 21'i opsiyonlu. Geriye kalan 43 konutta ise sabit fiyat uygulamasına geçtik. Türkiye'de ilk kez uygulanan bu kampanya ile129 ile 377 metrekare arasındaki konutlarda şerefiye bedelini kaldırdık. Yani önce gelen iyi konutu alıyor. Türkiye'de ilk kez böyle bir kampanya düzenleniyor. Grup olarak Türkiye konut piyasasına bir yeni pazarlama ürünü daha kazandırmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

 

2 Mart itibariyle My World'ün tüm etaplarında satılan konut sayısının 490'ı aştığını kaydeden Rahvalı son 45 günde yaptıkları cironun 142 milyon YTL olduğunu belirtti.

 

My World'de 3 Mart'tan itibaren yüzde 6 oranında zam yaptıklarını söyleyen Hasan Rahvalı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Peşinatı yüzde 25'ten yüzde 12.5'e indirdiğimiz ve taksit sayısını 7 ile 13 ay ötelediğimiz kampanyamız devam edecek. Ne zamana kadar devam edeceğimiz belli değil. Kampanyada özellikle 1+1'ler çok yoğun ilgi görüyor. Starland'da 50 civarında 1+1 2 saatten kısa sürede satıldı"