Narin Park'ta konutlar 64 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılıyor

Narin Park'ta konutlar 64 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılıyor

Narin Park'ta yeni satışa sunulan konutların fiyatı 64 bin YTL ile 72 bin YTL arasında değişiyor.


Narin Park'ta 1 Haziran'da Çerkezköy ve civarından 1.500'i aşkın konuğun katılımı ile gerçekleşen piknikte davetliler doyasıya eğlenirken, 12 bin 800 YTL peşinat ile  satışa yeni sunulan 1+1 daire tiplerinin de yer aldığı  Narin Park'ın ilk etabı Erguvan Mahallesinin örnek daireleri de büyük beğeni topladı.

Narin Park'ın ilk etabı Erguvan Mahallesi'nde yeni satışa sunulan daire tipleri 1+1 ve 1.5+1 ile beraber halen satışı devam eden   2+1 , 3+1 ve 4+1 olmak üzere 5 tipten oluşuyor. Son teknolojiler ve üstün kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan dairelerin mutfak ve banyolarında lider markalarla işbirliği yapılıyor. Erguvan Mahallesinde yeni satışa sunulan daire tiplerinde  fiyatlar 1+1'lerde 64 bin YTL'den, 1.5+1'lerde  72 bin YTL'den başlıyor. Çok çeşitli ödeme imkanları ile satışa sunulan Erguvan Mahallesi konutlarında 12 bin 800 YTL peşinat gibi çok cazip şartların yanı sıra  Finansbank ve Şekerbank ile yapılan işbirliği ile 12 aydan 20 yıla kadar değişen vadeler ile ev sahibi olunabiliyor.

Çerkezköy'de 3 bin konutluk yepyeni bir kasaba olarak doğan Narin Park'ın ilk etabı olan Erguvan Mahallesinin örnek daireleri tamamlandı. Hem Çerkezköy ve civarında yaşayan ailelerle yaza coşkulu bir merhaba demek hem de örnek daireleri sunmak için 1 Haziran 2008 Pazar günü gerçekleşen pikniğe 1.500'ü aşkın sayıda davetli katıldı. Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Çerkezköy Kaymakamı Ahmet Akın Varıcıer, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Cemal Dalman ve Saray Kaymakamı Yaşar Karadeniz'in katılımları ile gerçekleşen piknikte özellikle çocuklar bu güne özel olarak hazırlanan şişme oyun parkında animatörler eşliğinde güzel bir tatil günü geçirdiler.  Eğlencenin yanı sıra,Erguvan Mahallesinin master plan gölge çalışmasının da tanıtıldığı piknikte ,örnek dairelerini de gezme fırsatı bulan davetlilerin tümü daireleri çok beğendiklerini ifade ettiler.

Çerkezköy'e modern yaşamın tüm unsurlarını taşıyacak, 3 bin konutluk bir uydu kent olarak doğan Narin Park'ın projesi uluslar arası projeleri ile dikkat çeken ünlü mimarlarımızdan Barbaros Sağdıç tarafından hazırlandı. Estetiğin kalite ile buluştuğu, geleneksel mimarinin modern çizgilerle yorumlandığı Narin Park, ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam biçimi sunuyor.  Narin Park'la, alışveriş merkezinden spor alanlarına, açık ve kapalı yüzme havuzlarından, restoranlara, sinema ve tiyatro salonlarına, sağlık merkezine kadar çağdaş yaşamın her türlü olanağının sunulduğu huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir yaşama adım atılıyor.

www.narinparkevleri.com

Tel: 0 282 726 73 04