Nazilli'de barlar sokağından kalan duvar da yıkıldı!

Nazilli'de barlar sokağından kalan duvar da yıkıldı! Nazilli'de barlar sokağından kalan duvar da yıkıldı!

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Yeni Mahalle'de bulunan eski barlar sokağı diye tabir edilen 34 sokaktaki duvar, Nazilli Belediyesi tarafından yıkıldı. Yeni Mahalle'de 34 Sokak'ta bulunan barlar şehir dışına taşındığı için kalan duvar da yıkıldı...


Aydın'ın Nazilli ilçesinde Yeni Mahalle'de bulunan eski barlar sokağı diye tabir edilen 34 sokaktaki duvar, Nazilli Belediyesi tarafından yıkıldı.


Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, merkez mahallelerinden Yeni Mahalle'de 34 Sokak'ta bulunan ve barlar sokağı olarak bilinen alandaki son izin de silinmesi isteklerini yerine getirdiklerini belirtti. Sevgi yolu kenarında spor ve yürüyüş yapan insanlar için de duvarın görüntü kirliliğine neden olduğun ifade eden Alıcık, “Vatandaştan gelen şikayet üzerine Fen İşleri Müdürlüğümüze talimat vererek duvarın yıkımını gerçekleştirdik. Vatandaş istedi, biz yıktık Sosyal belediyecilik anlayışını önplanda tutarak barlar sokağı olarak nitelendirilen bu yerdeki içkili mekânları kaldırıp şehir dışına taşımakla vatandaşımızı rahata kavuşturduk. Mahalle sakinleri önceki gün makamıma gelerek bu sokağın taşınmasından dolayı teşekkür ettiler. Son olarak bu utanç duvarının yıkılarak kaldırılmasını talep etmişlerdi. Biz de vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirdik.” dedi.


Hakimiyet