Ncadde Ottoman satışta! Fiyatlar 178 bin liradan başlıyor!

Ncadde Ottoman satışta! Fiyatlar 178 bin liradan başlıyor! Ncadde Ottoman satışta! Fiyatlar 178 bin liradan başlıyor!

Esenyurt'ta Ncadde Ottoman ile bir kez daha yatırımcısının karşısına çıkan Özyurtlar , hem yaşam hem de işyeri ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor. Ön talep satışlarında büyük ilgi gören Ncadde Ottoman’da satışların da aynı hızla süreceği tahmin ediliyor.


Bugüne kadar pek çok projeyi başarıyla tamamlayan Özyurtlar İnşaat, markalı konutların merkez üstü haline gelen Esenyurt'ta, Ncadde Ottoman ile yatırımcısının karşısına çıkıyor. Ön talep satışlarında büyük ilgi gören Ncadde Ottoman, bölgedeki ticareti ve residence daire konseptini tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor. 2015 yılında hayata geçirilen Özyurtlar’ın iş merkezi projesi Ncadde Agora’ya gösterilen büyük ilginin ardından, Ncadde Ottoman hem işyeri ve ofis hem de otel ve yaşam ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlanıyor. Kampanya kapsamında Ncadde Ottoman’da fiyatlar 178 bin liradan başlıyor.

Özyurtlar İnşaat'ın farklı konseptleriyle dikkat çektiğini söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, fikir ve uygulama merkezine aldıkları “insan ve mutlu yaşam” kriterlerini bu projede de uyguladıklarını belirtti. Özyurt, İstanbul’un hızla gelişen ve konuttan sonra ticaret merkezi de olmaya aday bölgesi Esenyurt’ta yer alan projenin, bölgenin en işlek caddesi Doğan Araslı’ya cepheli olarak konumlandığını anlattı.Ticari tapulu projenin, lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari kuruluşların bir araya geldiği, yepyeni bir ticaret merkezi olmasının beklendiğini ifade eden Özyurt, “68 bin 940 metrekare alana sahip Ncadde Ottoman, A blokta 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofisler, B blokta ise üç farklı büyüklük seçeneği ile 1+0 full mobilyalı suit residence dairelerden oluşuyor” dedi. 


Ncadde Ottoman ile home-ofis imkanı

Modern mimari geleneksel dokunuş düşüncesi ile yola çıkılan projede, son yılların gerek kullanım rahatlığı, gerekse modern görünümü itibarıyla en çok tercih edilen, gözde ofis kullanım şekli home-ofisleri de görmek mümkün. Ncadde Ottoman, ticaret merkezi çalışanlarına ferah bir yaşam alanı vadediyor. Her geçen gün daha fazla büyüyen ve gelişen bir metropol kenti olan İstanbul’un, en önemli problemlerinden biri olan otopark ve güvenlik problemi de Ncadde Ottoman ile son buluyor. Üç adet bodrum alanı bulunan projede, 13 bin metrekare kapalı otopark ve teknik alanlar yer alıyor. Genişliği sayesinde ticaret merkezi sakinleri ve misafirleri, otopark problemi yaşamayacak. Bunun yanı sıra, diğer bodrum katlarında da üç adet lojistik depolama alanı ve çeşitli büyüklüklerde ticari alanlar bulunuyor. A blokta 168 adet home-ofis, zemin katında 20 adet mağaza konumlandırılmış. B blokta 249 adet full eşyalı suit residence daire, zemin katta da 11 adet home-ofis ve iki adet ticari mağaza yer alıyor. Fitness alanları, hobi odaları ve terasta yer alacak havuz ile proje, sakinlerine keyifli bir yaşam vadediyor. Ayrıca proje, profesyonel ekipler tarafından verilecek olan laundering, bellboy ve house keeping ile standartların üzerinde bir hizmet sunacak.


İstanbul'un merkezinde

Esenyurt’un merkezinde hayata geçirilen Ncadde Ottoman, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Proje, Ncadde Business ile Ncadde Agora arasında yer alıyor. Metrobüse 5 dakika mesafede konumlanan Ncadde Ottoman, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken proje, Akbatı AVM, Torium AVM, Marmarapark AVM, 5M Migros, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor. 


www.ncaddeottoman.com                    Haber AA'da şu şekilde yer aldı


 Özyurtlar İnşaat, ticaret ve residence daire konseptini tek çatı altında topladığı yeni projesi Ncadde Ottoman'ı satışa sundu.


Şirket açıklamasına göre, Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta Ncadde Ottoman projesi ile yatırımcısının karşısına çıkıyor. Ön talep satışlarında büyük ilgi gören Ncadde Ottoman, bölgedeki ticareti ve residence daire konseptini tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor.


Geçen yıl hayata geçirilen Özyurtlar'ın iş merkezi projesi Ncadde Agora'ya gösterilen büyük ilginin ardından, Ncadde Ottoman hem iş yeri ve ofis hem de otel ve yaşam ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlanıyor. Kampanya kapsamında Ncadde Ottoman'da fiyatlar 178 bin liradan başlıyor.


Üç adet bodrum alanı bulunan projede, 13 bin metrekare kapalı otopark ve teknik alanlar yer alıyor. Bunun yanı sıra, diğer bodrum katlarında da üç adet lojistik depolama alanı ve çeşitli büyüklüklerde ticari alanlar bulunuyor.

-"Yepyeni bir ticaret merkezi olacak"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Özyurtlar İnşaat'ın farklı konseptleriyle ön plana çıktığını belirterek, fikir ve uygulama merkezine aldıkları "insan ve mutlu yaşam" kriterlerini bu projede de uyguladıklarını dile getirdi. Özyurt, şunları kaydetti:


"İstanbul'un hızla gelişen ve konuttan sonra ticaret merkezi de olmaya aday bölgesi Esenyurt'ta yer alan projemiz, bölgenin en işlek caddesi Doğan Araslı'ya cepheli olarak konumlanıyor. Lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari kuruluşların bir araya geldiği ticari tapulu projenin, yepyeni bir ticaret merkezi olması bekleniyor.


68 bin 940 metrekare alana sahip Ncadde Ottoman, A blokta 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofisler, B blokta ise üç farklı büyüklük seçeneği ile 1+0 full mobilyalı suit residence dairelerden oluşuyor. Her geçen gün daha fazla büyüyen ve gelişen bir metropol kenti olan İstanbul'un en önemli problemlerinden biri olan otopark ve güvenlik problemi de Ncadde Ottoman ile son buluyor."


AA

Bu haber Sabah'ta şöyle yer aldı:


Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta yaptığı Ncadde Ottoman'ı satışa çıkardı. Ncadde Ottoman, bölgedeki ticareti ve residence daire konseptini tek çatı altında toplamayı hedefliyor. Özyurtlar'ın iş merkezi projesi Ncadde Agora'ya gösterilen büyük ilginin ardından, Ncadde Ottoman hem işyeri ve ofis hem de otel ile yaşam ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlanıyor. Kampanya kapsamında Ncadde Ottoman'da fiyatlar 178 bin liradan başlıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, fikir ve uygulama merkezine aldıkları "insan ve mutlu yaşam" kriterlerini bu projede de uyguladıklarını belirtti. Özyurt, İstanbul'un hızla gelişen ve konuttan sonra ticaret merkezi de olmaya aday bölgesi Esenyurt'taki projenin, Doğan Araslı Caddesi'ne cepheli olduğunu söyledi. Ticari tapulu projede, lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari kuruluşların bir araya geldiği ifade eden Özyurt, "68 bin 940 metrekare alana sahip Ncadde Ottoman, A blokta 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofisler, B'de ise üç farklı büyüklük seçeneği ile 1+0 full mobilyalı suit residence dairelerden oluşuyor" dedi.Sabah
Haber Akşam Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta, Ncadde Ottoman ile yatırımcısının karşısına çıkıyor. Ön talep satışlarında büyük ilgi gören Ncadde Ottoman, bölgedeki ticareti ve residence daire konseptini tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor. Kampanya kapsamında Ncadde Ottoman'da fiyatlar 178 bin liradan başlıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu BaşkanıTamer Özyurt, fikir ve uygulama merkezine aldıkları insan ve mutlu yaşam' kriterlerini bu projede de uyguladıklarını belirtti. AkşamHaber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


Özyurtlar inşaat, ticaret ve residence daire konseptini tek bir çatı altında toplayan yeni projesi Ncadde Ottoman'ı satışa sundu. Hem işyeri ve ofis hem de otel ve yaşam ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlanan projede fiyatlar 178 bin liradan başlıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, fikir ve uygulama merkezine aldıkları "insan ve mutlu yaşam" kriterlerini bu projede de uyguladıklarını belirtti. 


Ekonomist