04 / 07 / 2022

Nef Online açıldı!

Nef Online açıldı!

“Foldhome” ve “Garantili Proje” gibi yeniliklerle dikkat çeken Nef, dijital satış ofisi “Nef Online”ı tüm müşterilerin kullanımına açtı.“Foldhome” ve “Garantili Proje” gibi yeniliklerin sahibi olan Nef, dijital satış ofisi “Nef Online”ı tüm müşterilerşn kullanımına açtı.

Nef'in yaptığı açıklamaya göre, koronavirüs salgınıyla beraber perakende sektörünü etkisi altına alan dijital dönüşüm artık gayrimenkul sektöründe de etkilerini gösteriyor. Evden çıkmayan müşterilerine dijital kanallarla ulaşan gayrimenkul şirketleri, onlarca farklı teknolojileri de kullanıma açtı.

Son 4 senede, 18 projede 6 binin üzerinde konut teslimi yapan Nef, şimdi de COVİD-19 salgını boyunca evde kalan müşteriler için “Nef Online” dijital satış ofisini "https://online.nef.com.tr" adresinde hayata geçirdi.

Böylece satış ofisi deneyimini tamamen dijital ortama taşıyan şirket, tüm satış süreci fonksiyonlarını özel olarak geliştirdiği dijital platformda güvenli bir şekilde müşterilere sunuyor.

Müşterilere sesli ve görüntülü görüşme imkanı veren Nef Online, ayrıca sanal proje turlarıyla satın almak istenen konutta adeta bir tura çıkmaya da olanak sağlıyor.   

- Görüntülü görüşme, sanal tur, ödeme planı sihirbazı, online ödeme fonksiyonları

Nef müşterileri, Nef Online üzerinden Nef Satış Danışmanı ile gerçekleştireceği görüntülü görüşmelerde proje hakkındaki tüm detaylara ulaşabiliyor, videolu anlatımlara projeyi ve daire planlarını inceleyebiliyor, örnek daire ile bir Nef keşfi olan “Foldhome” ünitelerini sanal ortamda gezebiliyor ve satış danışmanlarıyla birebir kişiye özel bir ödeme planı üzerinde çalışabiliyor. Ayrıca Nef Online üzerinden ödeme yaparak anında bir Nef sahibi de olabiliyor.

Nef Online, görüntülü görüşme, sesli görüşme, proje tanıtımı, video galeri, sanal proje turu, örnek daire turu, “Foldhome” turu, daire planları, kişiye özel ödeme planı ve online ödeme fonksiyonları ile ziyaretçilerine eşi olmayan bir deneyim sunuyor.

Nef Online’a, bilgisayar, tablet ve mobil telefonlardan hiçbir ek uygulama indirmeye gerek duymadan ulaşmak mümkün.

Hem masaüstü hem de mobil kullanım için ayrı ayrı tasarlanan dijital satış ofisi Nef Online, tüm yaygın internet tarayıcıları ile de uyumlu olarak çalışıyor. Hazır video konferans çözümlerini kullanmak yerine Nef’e özel olarak dizayn edilen Nef Online, gayrimenkul sektöründe kullanılan kapsamlı ve güvenli dijital satış ofisi olarak da dikkati çekiyor.

- Nef’e özel tasarlanmış dijital platform

Nef Online ile müşterilerine projelerini daha kolay ve etkili tanıtmayı planlayan Nef, diğer alanlarda olduğu gibi dijital dönüşümde de trendleri belirliyor.

Nef, kısa bir zaman önce websitesini tamamen yenilemiş ve müşterilerine Nef+ mobil aplikasyonu üzerinden “Foldcity” ile tüm Nef projelerinde rezervasyon yaptırma imkanı sağlamıştı.

Açıklamada görüşleri yer alan Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, şunları dile getirdi:

“Yaklaşık 3 haftadır mevcut müşterilerimizle test ettiğimiz dijital satış ofisimizi, bugün itibarıyla tüm ziyaretçilerin kullanımına açtık. Müşterilerimiz Nef Online üzerinden dilerlerse hemen dilerlerse ileri tarihli bir görüşme randevusu oluşturabilirler. Satış ofislerimize gitmelerine gerek kalmadan, yetkili satış danışmanlarımızla görüntülü görüşme yaparak her türlü detaya ulaşabilir, hatta danışmanlarımızla birebir çalışarak kendilerine özel bir ödeme planı oluşturabilirler. Müşterilerimiz hiçbir ek uygulama indirmeye gerek duymadan, bilgisayar, tablet ve cep telefonları üzerinden güvenli bir şekilde Nef Online’a erişebilirler. Son dönemlerde mevcut video konferans uygulamalarında ortaya çıkan güvenlik açıkları ve data kaçakları nedeniyle, hazır bir program kullanmak yerine gerekli güvenlik altyapısını kurarak, tamamen Nef’e özel yazılmış güvenli bir dijital platform hazırladık.” 


https://www.nef.com.tr/