Nef Reserve Yalıkavak'ta yaşam başladı!

Nef Reserve Yalıkavak'ta yaşam başladı! Nef Reserve Yalıkavak'ta yaşam başladı!

Firma: Timur Gayrimenkul

Proje: Nef Yalıkavak

Muğla Bodrum'da Timur Gayrimenkul imzasıyla yükselen Nef Yalıkavak'ta yaşam başladı. Ayrıca, projeden ev almak isteyenlere peşinde yüzde 25 indirim ve 36 ay vade fırsatı sunuluyor.Timur Gayrimenkul tarafından Muğla Bodrum'da yükselen Nef Yalıkavak'ta  ilk teslimler yapıldı. 

Nef Reserve Yalıkavak'ta daire büyüklükleri 88 metrekare ile 420 metrekare arasında değişiyor. Konutlar ev sahiplerinin her ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlandı. Nef Reserve Yalıkavak’ta açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, SPA ve yürüyüş parkuru ise ev sahiplerinin sosyalleşebileceği alanları oluşturuyor. Denize sıfır konutlar, 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ile korunuyor. Ayrıca, Nef Yalıkavak'ta Banyan Tree Hotel'de vücut ve cilt bakım adaları, Beach Spa, Türk hamamı, Rainforest konsepti gibi imkanlar olacak.

Nef Yalıkavak'tan ev almak isteyenler için özel bir kampanya başlattı. Projeden konut almak isteyenlere peşinde yüzde 25 indirim imkanı mevcut. Ayrıca  Nef Yalıkavak  ev almak isteyenlere 36 ay vade fırsatı sunuyor. 

Tel: 444 9 633
Web: www.nef.com.tr

 


projeye sor