Nef Sancaktepe'de teslimler başladı! 

Nef Sancaktepe'de teslimler başladı!  Nef Sancaktepe'de teslimler başladı! 

Gayrimenkul sektörünün öncü markası Nef, Şubat ayı itibariyle Sancaktepe projesinin teslimlerine başladı. Projedeki teslimlerin 3 ayda bitirilmesi hedefleniyor. Nef Sancaktepe'de teslimle birlikte tapular da verilecek...Son 4 yılda 18 projede 6 bin konut teslimi gerçekleştiren gayrimenkul sektörünün öncü markası Nef, Şubat ayı itibariyle Sancaktepe projesinin teslimlerine başladı. Sadece 2019’da 2 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren şirket, Nef Sancaktepe’de 6 blokta 436 konutun tapularıyla birlikte teslimini kısa sürede bitirecek.

2019 başında Nef 22 Ataköy, Nef 39 Seyrantepe ve Nef 25 Şişli projelerinin teslimlerini tamamlayan; yılın ikinci yarısında ise İş GYO ile birlikte geliştirdikleri İnistanbul Topkapı projesinde 2 bininci konutu teslim eden Nef, 2020’de de teslimleri sürdürüyor. 6 blok ve 436 konuttan oluşan Nef Sancaktepe’de Şubat'ta teslimlere başlayan Nef, projedeki teslimleri 3 ayda bitirmeyi hedefliyor. Tüm dairelerin satışının tamamlandığı projede teslimle birlikte tapular da verilecek.

Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne 2,4 kilometre uzaklıkta konumlanan Nef Sancaktepe aynı zamanda Özyeğin, Maltepe, Yeditepe gibi üniversitelere de yakın bir konumda bulunuyor. İstanbul’un dört büyük ormanının ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı, Tem Otoyolu ve E-5 bağlantı yolları ile Ataşehir Finans Merkezi’ne yakınlığı ile ulaşım ve lokasyon konusunda da yatırımcılarına avantajlı yaşam sunuyor.

Foldcity ile tüm Nef’lerin kapıları açılıyor

Dünyada ilk kez uygulanan Foldcity sayesinde Nef Sancaktepe’de ev sahibi olan 436 kişi, şehrin 25 farklı lokasyonunda bulunan Nef projelerindeki Foldhome ünitelerini de kullanabilecek. Nef Sancaktepe’de yaşayanlar; hem projelerindeki 16 adet odayı evlerine istedikleri zaman ekleyebilecek, hem de diğer Nef projelerindeki misafir evlerini, sinemaları, ofisleri, çocuk kulüplerini, müzik stüdyolarını, spor salonlarını kişiye özel Foldcity kartları ile kullanabilecekler. Örneğin “Foldcity” ile bir Nef’te toplantı yapma, diğerinin sinema salonunda film izleyebilme, başka bir Nef’in misafir evinde konaklama imkanı tanınıyor. 

2020 yılında teslimler devam edecek

2019 yılında da konut teslimlerini aksatmadan devam ettirdiklerini belirten Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, "2019 yılında teslim ettiğimiz konut sayısı 2 bini geçti. Bu rakam son 4 yılı değerlendirdiğimizde 18 projede 6 bin konutu aşmış durumda. 2020 yılında da konut teslimlerine devam edeceğiz. Nef Sancaktepe’nin ardından, Nef Reserve Yalıkavak ve Nef Bahçelievler projelerin de teslimlerine 2020 içerisinde başlayacağız" şeklinde konuştu. 

Web sitesi: http://www.nef.com.tr/

Nef Çekmeköy'de Şubat ayına özel yüzde 0.79 kredi  avantajı!