Neomarin AVM, 23 çifti Kız Kulesi´nde ağırladı!

Neomarin AVM, 23 çifti Kız Kulesi´nde ağırladı!23 şanslı çift İstanbul´un en güzel manzaralarından biri olan Kız Kulesi´nde buluştu


Neomarin AVM´yi  Ramazan ayında ziyaret edenler arasında  düzenlenen çekilişe katılan 23 şanslı çift İstanbul´un en güzel manzaralarından biri olan Kız Kulesi´nde buluştu.

Alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Neomarin AVM, ziyaretçileri arasından çekilişle belirlenen 23 şanslı çifti İstanbul´un en güzel silüetlerinden biri olan Kız Kulesi´nde ağırladı.

Neomarin Alışveriş Merkezi´ni Ramazan ayı içinde ziyaret eden, aynı zamanda 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan müşterilere özel bir kampanya düzenlenmişti. Alışveriş yapan ziyaretçiler alışveriş merkezine yerleştirilen 5.400 parçalık Kız Kulesi puzzle´ının 2.000 parçalık bölümüne parça yerleştirdi.

Dev puzzle´a parça yerleştirerek katkıda bulunan müşteriler arasında yapılan çekilişle 23 şanslı çift Kızkulesi´nde akşam yemeği kazandı. Öte yandan bu etkinlikte hediyeli puzzle parçalarını seçen müşterilere ise Sbarro Menüleri,  Safari Park jetonları, Go-kart kuponu ve G-lingeri hediye çekleri armağan edildi.

Neomarin AVM talihlileri İstanbul´un eşsiz manzarası eşliğinde bir yemek yedi.
www.neomarin.com.tr