New İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

New İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! New İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

New İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Enes Yerdelen Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 75 bin TL sermaye ile 28 Ağustos'ta Arnavutköy, Anadolu Mahallesi'nde kuruldu.

New İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Enes Yerdelen Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 75 bin TL sermaye ile 28 Ağustos'ta Arnavutköy, Anadolu Mahallesi'nde kuruldu.


New İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler,depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, tarla, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek.  Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.Her türlü mal ithalat ve ihracatı gerçekleştirmek. Her Türlü toptan, parekende alım- satım ve aracılık işleri yapmak.  Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak işletmek.


New İstanbul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Arnavutköy, Anadolu Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi, 1326/K-3