02 / 07 / 2022

Next Level Residence güncel fiyatları!

Next Level Residence güncel fiyatları!

Firma: Pasifik İnşaat

Proje: Next Level

Next Level Residence güncel fiyatları haberimizde yer alıyor. Projedeki dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.Next Level Residence güncel fiyatları detaylarından önce projeden bahsedelim. Ankara'nın Söğütözü bölgesinde hayata geçirilen proje  Pasifik İnşaat  imzası ile yükseliyor. 


Next Level Residence projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor. Projedeki dairelerin alanları 148 metrekareden başlıyor.


Next Level Residence projesinde 133 tane ofis, 45 tane suit daire ve 65 tane rezidans daire yer alıyor. 


Next Level Residence ödeme planı kapsamında toplam daire bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak ödendiğinde, kalan bedel için 120 aya kadar vade yapılıyor. 


Next Level Residence projesi içinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, cafe, restoran, kapalı otopark, sauna, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları, toplantı salonu, fitness merkezi mevcut. 


Next Level Residence güncel fiyatları

Next Level Residence güncel fiyatları 817 bin TL'den başlıyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi lamk için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.


Next Level iletişim

Telefon: 0312 284 47 47 

Web Adresi: www.nextlevel.com.tr

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor