26 / 06 / 2022

NG Kütahya Seramik tasarımları ile Unicera'da!

NG Kütahya Seramik tasarımları ile Unicera'da!

Dünya pazarındaki lider kuruluşlarından NG Kütahya Seramik, 2016 koleksiyonları ve trend belirleyen tasarımları ile Unicera Fuarı'nda. NG Kütahya Seramik, 120x240 cm, 120x120 cm ve 60x160 cm ebatlarındaki koleksiyonları ile öne çıkıyor.NG Kütahya Seramik, 23-27 Şubat tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleşecek UNICERA Fuarı’nda yeni kreasyonları ile seramik modasının en güzel örneklerini sergiliyor.


Türkiye’de ve dünyada yine bir ilke imza atan NG Kütahya Seramik, 120x240 cm, 120x120 cm ve 60x160 cm ebatlarındaki koleksiyonları ile öne çıkıyor.


Doğallığın ön planda olduğu NG Kütahya Seramik 2016 kreasyonlarında, üstün üretim tekniklerinin kullanıldığı parlak, mat ve saten yüzey seçenekleri dikkat çekiyor.

NG Kütahya Seramik; estetik, moda, konfor, şıklık ve zarafetin şekil bulduğu stant tasarımı ile bu yıl da fuarda ilgi toplayacak. Sıcak ve samimi kurgusuyla davetkar bir karşılama yaratan fuar standı, ziyaretçileri keyifli bir yolculuğa çıkaracak.


Zamana Meydan Okuyan Boyutlar

Dünyada ilk kez NG Kütahya Seramik tarafından üretilen 60x160 cm ölçülerindeki özel koleksiyonlar fuarın en iddialı ürünleri arasında yer alıyor.


Mermer, ahşap, taş, sedef, dokularının yeniden yorumlandığı göz dolduran tasarımlar inovasyon ve zarafeti seramik yüzeylerde buluşturuyor. 


Betonun doğal ve estetik görüntüsünü yansıtan seriler dekorasyonda yükselen bir trend olan loft style mekanlar için özel olarak tasarlandı.

Seramik Modasının En Yeni Trendleri

İnovatif tasarımları ile seramik sektörüne yön veren NG Kütahya Seramik, bu yıl özel bir kreasyon oluşturdu. 120x120 cm ebatlarındaki yeni kreasyon doğal dokuların sıcaklığını ve canlılığını seramik yüzeylere taşıyor.


Kusursuz Bütünlük 

NG Kütahya Seramik’in 120x240 cm ölçülerindeki yeni koleksiyonu mekanlarda kusursuz bir bütünlük algısı oluşturuyor. Mimari tasarımlara yeni bir boyut kazandıran bu özel koleksiyonda, fonksiyonellik ve doğallık ön planda.

Yenilikçi fikirlerle modern yaşam alanları yaratılmasını sağlayan traverten, mermer, doğal taş, beton, tekstil ve ahşap görünümlü seramiklerle, iç ve dış mekanlarda sıra dışı tasarımlar yapmak ve sofistike ambiyanslar yaratmak mümkün.

Doğallığı Öne Çıkaran Yüzeyler 

NG Kütahya Seramik, 2016 Unicera’da sergileyeceği yeni tasarımlarında ebat ve desen yönünden farklılaşan ürünlerinin yanı sıra doku ve yüzey seçeneklerinde de yeniliklere imza attı. ''Touch and feel'' özelliği ile öne çıkan tasarımlar seramik yüzeylerde ipeksi bir dokunuş hissini açığa çıkarıyor.