09 / 08 / 2022

Nidakule Kayaşehir konut kampanyası detayları!

Nidakule Kayaşehir konut kampanyası detayları!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidakule Kayaşehir

Nidakule Kayaşehir konut kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Proje 26 katlı tek blok halinde inşa ediliyor.İstanbul Kayaşehir'de hayata geçirilen Nidakule projesinde satışlar devam ediyor. Proje  Tahincioğlu Gayrimenkul  imzası taşıyor.

26 katlı tek blok halinde yükselen projenin her katında 8 ofis bulunuyor. Nidakule Kayaşehir konut kampanyası detayları haberimizde yer alıyor.

Restoran, mağaza ve eğlence alanlarının da yer aldığı projedeki ofisler 90, 124, 430 ve 860 metrekare alanlara sahip. Pronin teslimleri Mart 2019'da yapılacak.

Nidakule Kayaşehir konut kampanyası detayları
Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek olan Nidakule Kayaşehir'de kefilsiz bankasız 120 ay yüzde 0,98 faiz fırsatından yararlanılabiliyor. Yüzde 10 indirimli fiyatların da sunulduğu kampanyada yüzde 10 peşinat ödemek yeterli oluyor.

Ayrıca kampanya kapsamında döviz veya altınını bozdurarak peşinatını getirenin kazancı 12 ay boyunca garanti altına alınıyor. Sınırlı sayıda ve sınırlı süre için geçerli olan kampanya 31 Ekim 2018 tarihinde sona erecek.


Tel: 444 4 846
Web: http://www.nidaparkkayasehir.com/etaplar/nidakule-kayasehir/


projeye sor