Nidapark Başakşehir Evleri satılık!

Nidapark Başakşehir Evleri satılık! Nidapark Başakşehir Evleri satılık!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Başakşehir

Nidapark Başakşehir Evleri satılık daire fiyatları 522 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle vade imkanı sunan proje 24 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen  Nidapark Başakşehir  Konutları'nın 2017 yılı Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor. Proje 348 konut ve 48 ticari üniteden oluşuyor. 


Nidapark Başakşehir Evleri satılık konut tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Proje 5 bloktan meydana geliyor. 


Yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için banka kredisiyle 120 ay vade yapılan Tahincioğlu Nidapark Residence İstanbul Başakşehir'de yükseliyor. Proje 24 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor. 


Nidapark Başakşehir Rezidans'ta fitness, çok amaçlı salon, yüzme havuzları, spor alanları, hamam, sauna, çocuk oyun alanlar, otopark gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 


Nidapark Başakşehir Evleri satılık ev fiyatları 522 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede dairelerin büyüklükleri 58,78 ile 209,48 metrekare arasında değişiyor. 


Başakşehir Nidapark adres: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul


Nidapark Başakşehir satış ofisi iletişim

Telefon: 444 4 846

Web: www.nidaparkbasaksehir.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor