Nidapark Başakşehir ödeme planı

Nidapark Başakşehir ödeme planı

Nidapark Başakşehir'de dairelerin alanları minimum 58,78 metrekare olarak tasarlandı. Satışları devam eden proje 348 konut ve 48 ticari üniteden oluşuyor. Peki Tahincioğlu Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?

Nidapark Başakşehir ödeme koşulları!

Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda yükselecek olan proje toplam 24 bin metrekare alan üzerine yayılacak. Nidapark Başakşehir ödeme koşulları kapsamında 120 ay vade fırsatı sağlanıyor.

Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim!

Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim numarası 444 4 846 olarak belirlendi. Dairelerin minimum 58,78 metrekare büyüklükte dizayn edildiği proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzası ile yükseliyor.

Nidapark Başakşehir Evleri satılık!

Nidapark Başakşehir Evleri satılık daire fiyatları 522 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle vade imkanı sunan proje 24 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Nidapark Başakşehir: Çağdaş Yaşam Nidapark ile Yükseliyor!

Tahincioğlu'nun Nidapark Başakşehir projesinde fiyat listesi 552 bin TL'den başlıyor. 348 daire ve 48 ticari birimden oluşan Nidapark Başakşehir projesinin Ekim 2017 yılında tamamlanarak, teslim edilmesi planlanıyor...

Nidapark Başakşehir Evleri adres!

Daire büyüklüklerinin 88 metrekareden başladığı projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Nidapark Başakşehir Evleri adres bilgileri kapsamında Evvel İstanbul 'un yanında yükseliyor.

Nidapark Başakşehir ne zaman teslim?

5 blok şeklinde yükselecek olan proje konum bilgisine göre Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda olacak. Projede daireler 88 metrekareden başlıyor. Peki Nidapark Başakşehir ne zaman teslim?

Başakşehir Nidapark Konutları fiyat!

Ödemelere göre 120 aya kadar varan vadelendirme sağlanan projede daire büyüklükleri 88 metrekareden başlıyor. Başakşehir Nidapark Konutları fiyat listesi kapsamında daireler 459 bin liradan başlıyor.

Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?

5 blok şeklinde yükselecek olan Nidapark Başakşehir projesinde daire alanların 88 metrekarede başlıyor. Proje Evvel İstanbul'un yanında yer alıyor. Peki Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?

Nidapark Başakşehir satılık!

Evvel İstanbul'un yanında yükselecek olan projede daire alanları 88 metrekareden başlangıç gösteriyor. Proje 5 blok şeklinde yükselecek. Nidapark Başakşehir satılık dairelerin teslimleri Ekim 2017 yılında yapılması bekleniyor.

Nidapark Başakşehir iletişim!

Nidapark Başakşehir iletişim için 444 4 846 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Dairelerin 511 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu proje Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

Nidapark Başakşehir teslim tarihi!

Başakşehir Yeni Merkez 'e yakın konumda inşa edileceği projede toplam 374 adet daire yer alıyor. Nidapark Başakşehir teslim tarihi Ekim 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Nidapark Başakşehir: Görünen proje kılavuz istemez!

"Nidapark Başakşehir: Görünen proje kılavuz istemez" sloganıyla tanıtılan Nidapark Başakşehir Konutları'nın 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Proje 5 blok halinde inşa ediliyor.

Nidapark Başakşehir fiyat!

Toplam 374 adet daireden meydana gelen projede 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Nidapark Başakşehir fiyat listesi kapsamında daireler 459 bin TL' den başlangıç gösteriyor.

Nidapark Başakşehir fiyatları!

Ön satış süreci başlayan Nidapark Başakşehir projesinde 2+1'den 4+1'e kadar farklı ev seçenekleri satışa sunuluyor. Nidapark Başakşehir fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Referans Gayrimenkul Başakşehir ofisi yarın açılıyor!

Referans Gayrimenkul Başakşehir'in yeni ofisi Erkut Memiş ile Birsen Memiş imzası ile Nidapark Başakşehir Dükkanları'nda yarın açılıyor. 

Nidapark Küçükyalı ödeme kampanyası!

Nidapark Küçükyalı ödeme kampanyası hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Projede büyük indirim ve ödeme avantajları 15 Hazirana kadar geçerli olacak.

Nidapark Ayyıldız ödeme seçenekleri!

Nidapark Ayyıldız ödeme seçenekleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. İstanbul Kâğıthane'de hayata geçirilen proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzasını taşıyor.

Nidapark Ayyıldız ödeme planı!

Kağıthane'de Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Ayyıldız ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor...

Sarıyer Nidapark İstinye ödeme seçenekleri!

İstanbul Sarıyer'e bağlı İstinye'de yükselen Nidapark İstinye projesinde konut fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor, 28 milyona kadar çıkıyor..

Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ödeme planı 2018!

2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Nidapark Kayaşehir Evleri'nde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor..

Tahincioğlu Nidapark İstinye ödeme şekli 2018!

Emlak Konut GYO güvencesine sahip olan  Nidapark İstinye projesinde ev fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor, 28 milyona kadar çıkıyor.. 

TURYAP'ın Nidapark Başakşehir temsilciliği bugün açılıyor!

Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinin TURYAP Nidapark Başakşehir temsilciliği bugün Erdal İmrek, Erkut Memiş, Cahit Yeşil ve Murat Meşin tarafından açılıyor..

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme kampanyası!

Avrupa Konutları Başakşehir projesinde 941 konut ve 27 ticari ünite yer alıyor. Avrupa Konutları Başakşehir ödeme kampanyası hakkında detaylar haberimizde bulunuyor. 

TURYAP'ın Nidapark Başakşehir temsilciliği yarın açılıyor!

Büyümeye devam eden TURYAP'ın yeni temsilciği yarın, Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinin altındaki dükkanlarda açılacak.

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme şekli!

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme şekli kapsamında yüzde 5 peşinat fırsatı sunuluyor. Proje Emlak Konut GYO güvencesiyle Artaş İnşaat tarafından inşa ediliyor...

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme koşulları!

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme koşulları kapsamında cazip seçenekler sunuluyor. Projede konut fiyatları 623 bin TL'den başlıyor...

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme kampanyası!

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Projede fiyatlar 623 bin TL'den başlıyor...

Nidapark Başakşehir ödeme planı

Nidapark Başakşehir ödeme planı Nidapark Başakşehir ödeme planı

"Tahincioğlu Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projenin özelliklerine değinelim. 5 blok halinde inşa edilen proje 24 bin metrekare arsa alanına sahip. 


Daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlanan Nidapark Başakşehir Residence fiyatları hakkında bilgi almak için satış ofisi ile 444 4 846 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. 


Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Başakşehir Nidapark'ta yüzme havuzları, otopark, spor alanları, hamam, sauna, çocuk oyun alanlar, fitness, çok amaçlı salon gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 


Nidapark Başakşehir'de yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 120 ay vadeli banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 348 adet daire ve 48 adet ticari ünite bulunuyor. 


Tahincioğlu Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?

Konutların 58,78 - 209,48 metrekare büyüklükte dizayn edildiği Başakşehir...