Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?

Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Başakşehir


5 blok şeklinde yükselecek olan Nidapark Başakşehir projesinde daire alanların 88 metrekarede başlıyor. Proje Evvel İstanbul'un yanında yer alıyor. Peki Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?


Sosyal alanlarına göre spor alanları, yüzme havuzları, çok amaçlı salon, fitness, sauna, hamam, çocuk oyun alanları, otopark gibi ortak olanaklar bulunuyor.


Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 5.etap arazisi üzerine yayılacak olan projede daire büyüklükleri 88 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje 5 blok şeklinde yükselecek.


Toplam 24 bin metrekare alan üzerine yayılacak olan proje ulaşım bilgisine göre Evvel İstanbul'un yanında ve Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda olacak.


Daire tiplerinin 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje  Tahincioğlu Gayrimenkul  tarafından hayata geçirilecek.


Nidapark Başakşehir teslimleri ne zaman?

Fiyatların 459 bin liradan başladığı projede teslimler Ekim 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor. Projede ödeme planı kapsamında 120 aya kadar varan vadelendirme imkanı sunuluyor. 


Adres: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul


Tel: 444 4 846

Web: http://tahincioglu.com/ 

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor