Nidapark Başakşehir iletişim!

Nidapark Başakşehir iletişim! Nidapark Başakşehir iletişim!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Başakşehir

Nidapark Başakşehir iletişim için 444 4 846 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Dairelerin 511 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu proje Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.Başakşehir Nidapark Konutları 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Projede anahtar teslimlerinin 2017 yılı Ekim ayında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Nidapark Başakşehir iletişim için 444 4 846 telefon numarasından satış ofisi ile irtibata geçebilmek mümkün. Toplam arsa alanı 24 bin metrekare olarak belirlenen proje 5 blok halinde yükseliyor. 


Tahincioğlu Gayrimenkul imzası ile İstanbul Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Nidapark Residence'de fiyatlar 511 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 348 tane daire ve 48 tane ticari birim bulunuyor.


Dairelerin büyüklükleri 58,78 metrekare ile 209,48 metrekare arasında değişiklik gösteren  Nidapark Başakşehir  Evleri ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatta, kalan kısım için 120 ay vade fırsatı sağlanıyor. 


Nidapark Başakşehir Residence'de sauna, spor alanları, hamam, çocuk oyun alanları, otopark, fitness, yüzme havuzları, çok amaçlı salon gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Nidapark Başakşehir ulaşım: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul


Nidapark Başakşehir iletişim

Tel: 444 4 846

Web: www.nidaparkbasaksehir.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor