Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim!

Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim! Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Başakşehir

Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim numarası 444 4 846 olarak belirlendi. Dairelerin minimum 58,78 metrekare büyüklükte dizayn edildiği proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzası ile yükseliyor.Nidapark Başakşehir ödeme koşulları kapsamında yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan kısım banka kredisiyle 120 ay vadelendiriliyor. Proje 5 blok halinde inşa ediliyor. 


Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim için 444 4 846 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilirsiniz.  Tahincioğlu Gayrimenkul  imzası taşıyan projenin 2017 yılı Ekim ayında teslim edilmesi öngörülüyor. 


Toplamda 348 tane daire ve 48 tane ticari ünitenin yer aldığı  Nidapark Başakşehir  Residence'de konutlar 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. 


Nidapark Başakşehir konut fiyatları 522 bin TL'den başlıyor. Projede dairelerin büyüklükleri 58,78 ile 209,48 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Nidapark Başakşehir Residence'de hamam, sauna, çocuk oyun alanlar, fitness, çok amaçlı salon, spor alanları, yüzme havuzları, otopark gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. 


Nidapark Başakşehir adres: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul


Başakşehir Nidapark satış ofisi iletişim

Telefon: 444 4 846

Web: www.nidaparkbasaksehir.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor