Nidapark İstinye'de 60 ay sıfır faiz fırsatı!

Nidapark İstinye'de 60 ay sıfır faiz fırsatı! Nidapark İstinye'de 60 ay sıfır faiz fırsatı!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark İstinye

Nidapark İstinye projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Sarıyer'e bağlı İstinye'de hayata geçirildi. Az katlı bloklar şeklinde planlanan proje üç etaptan oluşuyor...


Nidapark İstinye projesi, İstinye'de, muhteşem deniz manzarası ve mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. Nidapark İstinye projesinde 60 ay sıfır faizle satışlar başladı.

Az katlı mimari konsepte tasarlanan  Nidapark İstinye  Projesi, Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşuyor. Nidapark İstinye projesinde her etap kendi sosyal tesisiyle ayrıcalıklı bir konuma sahip. 
 
Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden meydana geliyor.
 
Bahçe üzerine 4 ve 5 katlı tasarlanan bloklar şeklinde yükselen Nidapark İstinye projesinde 2+1’den 5+2’ye kadar konut tipleri sunuluyor. Projede daire alanları 90 metrekare ile 663 metrekare arasında değişiyor.
 

Nidapark İstinye projesinin sosyal tesislerinde, kafe, çocuk oyun alanları, ücretsiz eğitmen eşliğinde fitness, özel studio odaları, kapalı ve açık havuz, kuaför, market, özel yemek salonları, TV odaları, sinema salonu, oyun odaları, müzik bale okulu, aktivite odası bulunuyor.
 

Nidapark İstinye iletişim!
Tel: 444 4 846
Web: http://www.tahincioglu.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor