Nidapark Kayaşehir Tahincioğlu fiyat listesi!

Nidapark Kayaşehir Tahincioğlu fiyat listesi! Nidapark Kayaşehir Tahincioğlu fiyat listesi!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Kayaşehir

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Nidapark Kayaşehir projesi toplam 843 daireden oluşuyor. Projede konutların yanı sıra dükkanlara da yer veriliyor...2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer verilen Nidapark Kayaşehir projesi 77 bin 327 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Nidapark Kayaşehir projesi üç etaptan oluşuyor. 


İstanbul Başakşehir'e bağlı Kayaşehir'de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde etaplar, Zümrüt, Yakut ve Elmas olarak isimlendirildi. Projede  Tahincioğlu Gayrimenkul  imzası bulunuyor. 


Nidapark Kayaşehir Evleri toplam 843 konut ve 23 ticari birimden meydana geliyor. Projede teslimler 2018 yılının Haziran ayında yapılacak. 


Nidapark Kayaşehir Tahincioğlu fiyat listesi!

Başakşehir Nidapark Kayaşehir ev fiyatları 534 bin TL'den, dükkanların metrekare birim fiyatı ise ortalama 5 bin 500 TL'den başlıyor. 


Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir projesinde, fitness, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi imkanlar da yer alacak. Web: http://www.nidaparkkayasehir.com/

Tel:0216 687 31 09

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor