Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy yabancıların radarında!

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy yabancıların radarında! Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy yabancıların radarında!

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy bulundukları konumlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “Son satışımızı 8 bin 500 kilometre öteye gerçekleştirdik. Satış yaptığımız ülke sayısı ise 35’e ulaştı'' dedi.


İstanbul'un cazibe merkezinde inşa edilen Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy, dünyanın dört yanından gelen yabancı yatırımcılardan ilgi görüyor. Son olarak 8 bin 500 kilometre uzağa satış yaptıklarını söyleyen Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “Oluşturduğumuz yaşam alanlarıyla müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Satış yaptığımız ülke sayısı 35’e ulaştı. Yaptığımız başarılı çalışmaların dünyanın diğer ucu diyebileceğimiz Japonya’dan teveccüh görmesi bizler için motivasyon kaynağı oluyor” diye konuştu.

Yabancıya 40 bin ünite satışı

Tuğsuz, önceki yıla oranla yüzde 78 oranında artan yabancı satışı sektörün dinamiklerini ayakta tutan bir katalizör vazifesi olduğunu söyledi. Tuğsuz, şu açıklamalarda bulundu: “Yabancıya satışın sektör dinamikleri için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Ülkemizde 2018’de toplam 40 bin civarında yabancıya konut ve iş yeri satışı gerçekleştirildi. Ekonomimizin lokomotif sektörü olan gayrimenkul sektörü sadece iç piyasayı hareketlendirmekle kalmıyor aynı zamanda yabancı kaynak girişini de artırdığı için cari açığa ve ülkemizin tanıtımına da hatırı sayılır bir katkı sunuyor. Biz de Cathay Group olarak yaptığımız tüm yatırımlarda müşterilerimize en iyiyi sunma amacımızın yanı sıra bu gerçeği de göz önüne alıyoruz. Dolayısıyla Nivo ayrıcalıklarını yaşamak isteyen müşterilerimizin yanı sıra yatırım amacıyla Nivo’yu tercih eden müşterilerimizin de mutluluğu bizim için esastır. Bu bağlamda yaptığımız çalışmaların karşılığını dünyanın öbür ucunda, Japonya’da takdir ve teveccüh görmesi bizleri hem mutlu ediyor hem de iş motivasyonumuza büyük katkı sunuyor.''

nivoistanbul.net/

nivoatakoy.net/