Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy'de teslim öncesi cazip fırsatlar!

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy'de teslim öncesi cazip fırsatlar! Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy'de teslim öncesi cazip fırsatlar!

Yakında yaşamın başlayacağı Nivo projelerinde konut kredi faiz oranlarının da düşmesiyle çok cazip fırsatlar sunuluyor.İstanbul'un cazibe merkezi lokasyonlarında bulunan Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinde yaşam hazırlıkları sona yaklaşırken son kalan daireler için cazip ödeme fırsatları da belli oldu. 490 bin liradan başlayan fiyatlarla satılan, banka kredisine uygun dairelerden satın almak isteyenler 0,99 ya da 1,19 oranlı konut kredisinden 180 aya varan vade fırsatı ile yararlanabiliyor. Peşin ödemek isteyenlere de çok cazip indirimler de yapılıyor.

Nivo İstanbul’da ‘servis rezidans’ hizmeti

Uluslararası rezidans yönetim markası The Ascott Limited ile yaptığı 20 yıllık anlaşma ile ‘The Citadines’ markasını Türkiye’ye tanıtan ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nivo İstanbul'un 150 dairesinde ‘Citadines Nivo İstanbul’ ismi altında 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet verilecek. Güvenlik, sunulan kişisel hizmetler, uzun dönem konaklama servisi ve misafir programlarıyla ‘Servis Rezidans’ hizmetinde, konuklara evden uzakta ev hissi yaşatılırken, ev sıcaklığında bir otel konforu sunulacak.

Citadines Nivo İstanbul’da yatırımcılara özel fırsat

Citadines Nivo İstanbul’da yer alan konutlara özel düzenlenen güncel satış kampanyasında, ABD doları bazında getiri elde etmek isteyen yatırımcılara özel bir fırsatlar da sunuluyor. Citadines Nivo İstanbul’un işletmeye açılması sonrasında, bu bloktan daire almış yatırımcılara ABD doları bazında, 3 yıl yıllık yüzde 10 oranında kira getirisi de taahhüt ediliyor.

Yeni cazibe merkezi olacak

Yaklaşık olarak 6 bin Nivo İstanbul’lu uluslararası tescilli Gold Leed sertifikası standartlarındaki yeni yaşam alanlarına merhaba demeye hazırlanıyor. Yakınındaki 7 kilometrelik mesafedeki onlarca üniversiteye, pek çok beş yıldızlı otele, iş merkezine, fuar alanlarına, 3’üncü havalimanına yakınlığıyla bölgenin yeni cazibe merkezi olacak Nivo İstanbul projesinde yaşam başlayacak. 6 bin Nivo İstanbullu’nun daimi konuk olacağı projenin alışveriş caddesi ve diğer etkinlik alanlarına da her gün binlerce ziyaretçinin gelmesi planlanıyor. Hemen yanı başında Fatih metro istasyonunun yapımı devam eden proje, pek çok yönüyle ön plana çıkıyor.

6 bin kişilik nüfus ticari avantaj oluşturuyor

Açık hava konseptli alışveriş caddesinde ticari işletmeler açısından çok büyük avantajlar da sunuluyor. Tam 7 kilometrelik mesafede 20 otel ve 100 bin öğrencinin okuduğu 11 üniversite bulunuyor. Ayrıca Nivo İstanbul projesi, ortalama 6 bin kişinin sabit yaşam alanı da olacak. Toplamda 223 ticari bölüm ile bölgedeki en büyük çarşıya sahip olan Nivo İstanbul projesinin orta avlusunda yeme içme alanları da konuklarını ağırlayabilmek için hazırlıklarını yapıyor.

 

Web: http://www.nivoistanbul.net/