Nlogo İstanbul Özyurtlar ev fiyatları!

Nlogo İstanbul Özyurtlar ev fiyatları!


Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: N Logo


Nlogo İstanbul Özyurtlar ev fiyatları dairelerin konum ve alanlarına göre değişiyor. E5 ve TEM Otoyolu üzerinde olan projede 48 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.


Nlogo İstanbul Residence'de teslimlerin Haziran 2018 tarihinde yapılması öngörülüyor. Projede 2 bin 679 tane daire ve 100'den fazla dükkan bulunuyor.


Nlogo İstanbul Özyurtlar ev fiyatları konutların cephelerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 7 blok halinde yükselen proje İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa ediliyor. 


Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan Nlogo Esenyurt Konutları Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika,  Real Hipermarket'e, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Torium AVM’ye, Akbatı AVM’ye, Bauhaus'a ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika yakınlıkta yer alıyor. 


Esenyurt Nlogo İstanbul'da stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatifleri mevcut. Projede 48 ay 0 faiz avantajı ile konut sahibi olunabiliyor. 

Nlogo İstanbul Özyurtlar ev fiyatları!

1+0 fiyatları 139 bin TL, 

1+1 fiyatları 209 bin TL, 

2+1 fiyatları 299 bin TL'den başlıyor. 


Nlogo Esenyurt Residence'de spor alanları, çocuk oyun alanları, sauna, yüzme havuzu ve fitness gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor.


Özyurtlar Nlogo iletişim

Telefon: 0850 460 90 97

Web: www.nlogoistanbul.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor