05 / 07 / 2022

Nuvo Dragos’ta 4 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle!

Nuvo Dragos’ta 4 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle!

Sunduğu konforlu daire çeşitliliği ve sosyal imkanlarla Maltepe Bölgesi’nin en çok tercih edilen projesi olarak öne çıkan Nuvo Dragos projesinde 0,98 faiz ve 120 ay vade seçeneğine ek KDV’de sıfırlandı.Yüksek faiz oranları yüzünden ev sahibi olamayıp bekleyenlerin yeni yılda ev sahibi olmalarını sağlayacak kampanyada en büyük avantaj, yaşamın başladığı projede hemen tapu teslim olması.

Nuvo Dragos’ta 4 bin 900 TL taksitlerle satışa sunulan 2+1 daireler, anında yaşamın kapılarını araladığı gibi 3 bin TL’ye kadar kira getirisi ile de ödeme planının da büyük bir bölümünü sübvanse edebiliyor.

Nuvo Dragos, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire çeşitliliği ile her ailenin ihtiyacına çözüm oluyor.  Açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otoparkı ile Nuvo Dragos, bir evden daha fazlasını sunuyor. 

Nuvo Dragos’ta 4 bin 900 TL den başlayan taksitlerle!

Projenin hemen yanı başında açılan, 44 dönüm araziye kurulu, içerisinde gölet, anfi tiyatro, etkinlik alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı Cumhuriyet Parkı, Nuvo Dragos’a artı bir değer daha kattı. 

Nuvo Dragos, bölgenin en değerli bitmiş projesi olarak öne çıkıyor. E-5 Karayolu'nun Maltepe sahili tarafında,  Marmaray  ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede bulunan Nuvo Dragos E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine, Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye de oldukça yakın konumda.

Nuvo Dragos’ta 4 bin 900 TL den başlayan taksitlerle!

Web: http://www.nuvodragos.com/