05 / 07 / 2022

nuvo dragos nerede

nuvo dragos nerede

Maltepe bölgesinin en çok tercih edilen projesi Nuvo Dragos peşin alımlarda tarihi fırsat sunuyor. 2+1 dairelerde fiyatlar 550 bin TL'den başlarken, 3+1 daireler için satış fiyatı 820 bin TL. Kampanya kısa süreliğine sınırlı daireler için geçerli.

Nuvo Dragos’ta 4 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle!

Sunduğu konforlu daire çeşitliliği ve sosyal imkanlarla Maltepe Bölgesi’nin en çok tercih edilen projesi olarak öne çıkan Nuvo Dragos projesinde 0,98 faiz ve 120 ay vade seçeneğine ek KDV’de sıfırlandı.

Nuvo Dragos'ta faiz indi, KDV sıfırlandı!

Maltepe Dragos’ta yükselen Nuvo Dragos projesinde faiz yüzde 1.15'e düşürüldü ve KDV sıfırlandı.P

Nuvo Dragos'ta hemen teslim hemen tapu!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirilen Nuvo Dragos'ta hemen teslim hemen tapu fırsatı sunuluyor. 

Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim imkanı!

Özderici GYO tarafından Maltepe'de inşa edilen Nuvo Dragos projesinde hemen tapu ve hemen teslim fırsatı bulunuyor. Projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. 

Nuvo Dragos'ta 2+1 daireler 4 bin TL taksitle!

Özderici GYO imzası ile Maltepe'de hayata geçirilen Nuvo Dragos'ta yüzde 20 indirim avantajı devam ediyor. Nuvo Dragos'ta hemen tapu fırsatı sunuluyor..

Nuvo Dragos’ta 120 ay 0.98 faiz oranı!

Nuvo Dragos’ta 120 ay 0.98 faiz oranı ile ödemeler yapılıyor. Özderici GYO imzası ile Maltepe'de hayata geçirilen projede Adalar manzaralı ferah ve konforlu 3+1 daireler, 2+1 fiyatına satılıyor.

Özderici Nuvo Dragos ödeme seçenekleri!

Özderici Nuvo Dragos ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor. Maltepe'de Carrefour Maltepe Park AVM'ye yakın konumda yükselen projede 1+1'den 3+1'e kadar daire tipleri sunuluyor.

Nuvo Dragos'ta yüzde 15'e varan indirim fırsatı!

Özderici GYO imzasıyla Maltepe'de inşa edilen Nuvo Dragos'ta yüzde 15'e varan indirim imkanı sağlanıyor. Projede 284 daire ve 8 ticari ünite yer alıyor. 

Nuvo Dragos'un son etabında teslimler başladı!

Özderici GYO imzasıyla Maltepe Dragos'ta inşa edilen Nuvo Dragos'ta son etapta teslimler başladı. Daire fiyatlarının 440 bin TL'den başladığı projede kampanyalar fiyatları düşürdü...

Nuvo Dragos ödeme seçenekleri!

Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan Nuvo Dragos Konutları 52 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. İşte Nuvo Dragos ödeme seçenekleri...

Maltepe Nuvo Dragos kampanyası!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen Nuvo Dragos Konutları 'nda daire fiyatları 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İşte Maltepe Nuvo Dragos kampanyası...

Nuvo Dragos projesinde 337 bin TL'den başlayan daireler hemen teslim ediliyor!

Özderici GYO tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos projesi 122 bin 900 metrekare alanda yükseliyor. Nuvo Dragos projesinde 337 bin TL'den başlayan daireler hemen teslim ediliyor.

Nuvo Dragos projesinde 60 ay 0 faiz! 319 bin TL'ye 1+1 daireler!

Özderici GYO tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de inşa ediliyor. Nuvo Dragos projesinde 60 ay 0 faiz uygulanırken 319 bin TL'ye 1+1 daireler satışa sunuluyor.

Nuvo Dragos'ta 1+1 daire fiyatları 329 bin TL'den başlıyor! 60 ay 0 faiz!

60 ay faizsiz vade imkanı sağlayan Nuvo Dragos Evleri Özderici GYO imzası ile hayata geçiriliyor. Projede 66 metrekare 1 oda 1 salon dairelerin fiyatı 329 bin TL'den başlıyor.

Özderici GYO Nuvo Dragos Evleri'nde hemen teslim! 0 faizle!

Özderici GYO Nuvo Dragos Evleri'nde yer alan dairelerin ilk etabında teslimler hemen yapılıyor. 2015 sonunda teslim edilecek ikinci etaba sahip projenin ödemelerinde faizsiz vadelendirme seçeneği uygulanıyor.

Wloft Dragos nerede?

Wloft Dragos projesi 18 katlı tek blok halinde inşa ediliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 45 ile 160 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. İşte Wloft Dragos nerede sorusunun cavabı...

Nuvo Dragos Maltepe'de hemen teslim daireler! 60 ay 0 faizle!

Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan dairelerin teslimleri ilk etapta hemen yapılıyor. İkinci etapta ise teslimler 2015 sonunda yapılacak. Proje kapsamında 60 ay faiz uygulanmadan vadelendirme yapılıyor.

Nuvo Dragos projesinde 60 ay faiz!

Nuvo Dragos Maltepe projesi Özderici GYO tarafından hayata geçiriliyor. Yüzde 1 KDV oranı uygulanan projede yer alan konutların alanları 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Nuvo Dragos Maltepe 60 ay 0 faiz, yüzde 1 KDV'yle!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen Nuvo Dragos Maltepe projesinde toplam 999 konut bulunuyor. Nuvo Dragos Maltepe 60 ay 0 faiz, yüzde 1 KDV'yle satışa sunuluyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de 60 ay 0 faizle! Hemen teslim konutlar!

Nuvo Dragos Maltepe projesinde yer alan daireler için 60 ay faizsiz vadelendirmenin yanı sıra yüzde 1 KDV uygulanıyor. Projede ilk etaptaki dairelerin teslimleri ise hemen yapılıyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de 337 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Nuvo Dragos Maltepe projesi toplam arsa alanı 52 bin metrekare olarak belirlendi. Özderici GYO Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan dairelerin fiyatları 337 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Maltepe Nuvo Dragos projesinde fiyatlar 337 bin TL'den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası Maltepe'de hayata geçirilen Maltepe Nuvo Dragos projesinde ilk etap teslimleri hemen yapılıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de 337 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 337 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Maltepe Nuvo Dragos'ta 337 bin TL'ye 1+1!

Maltepe Nuvo Dragos projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Nuvo Dragos projesinde 337 bin TL'ye 1+1!

52 bin metrekare arsa alanına sahip olan Nuvo Dragos projesinde toplam 999 konut yer alıyor. Nuvo Dragos projesinde yer alan 1+1 dairelerin 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Maltepe Nuvo Dragos projesinde 337 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Özderici GYO imzasıyla hayata geçirilen Maltepe Nuvo Dragos projesi 52 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Maltepe Nuvo Dragos projesinde fiyatlar 337 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Nuvo Dragos Maltepe'de 790 bin TL'ye 3+1!

Toplam inşaat alanı 187 bin 500 metrekare olan Nuvo Dragos projesinde ilk etap teslimleri hemen yapılıyor. Projede yer alan 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları 790 bin TL'den başlıyor.

nuvo dragos nerede Haberi

nuvo dragos nerede

Nuvo Dragos, iskanlı tapu avantajıyla hemen yaşama fırsatı sunuyor. Maltepe Bölgesi'nde hayata geçirilen projede peşin alımlarda 106 metrekare 2+1 daireler 550 bin TL'den satılıyor. Ayrıca, 164 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireler 820 bin TL'ye satışta. Kampanya kısa süreliğine devam edecek ve sınırlı sayıda daire için geçerli. 

Hemen yaşama fırsatı sunan Nuvo Dragos'ta çift banyolu daireleri, geniş balkonları ve yüksek tavanları ile dikkat çekiyor. Projede her ailenin ihtiyacına yönelik çeşitli daire tipleri mevcut. Nuvo Dragos'ta 1+1,2+1 ve 3+1 daire tipi bulunuyor.

Nuvo Dragos sakinlerine, açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otoparkı sunuyor. Ayrıca, projenin hemen yanında...