Nuvo Dragos'ta faiz indi, KDV sıfırlandı!

Nuvo Dragos'ta faiz indi, KDV sıfırlandı!

Maltepe Dragos’ta yükselen Nuvo Dragos projesinde faiz yüzde 1.15'e düşürüldü ve KDV sıfırlandı.PMaltepe Dragos’ta yükselen Nuvo Dragos projesinde yükselen banka faizleri yüzünden yatırımını öteleyenler için faiz yüzde 1.15'e düşürüldü. Yatırımcısına destek veren Nuvo Dragos'ta KDV sıfırlandı.

Hemen teslim avantajı ile yaşamın başladığı projede, indirim stoklarla sınırlı daireler için geçerli olacak 1.15 faiz ve sıfır KDV avantajı Aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Nuvo Dragos’ta peşin alım yapmak isteyenlere ise yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sağlandığı projede, ‘risksiz yatırım, hemen yaşam’ mottosuyla tapu teslimleri yapılabiliyor.

Nuvo Dragos projesi Maltepe Cumhuriyet Parkı'nın hemen yanında bulunuyor. Merkezi lokasyonu, konforlu ve şık daireleri, sosyal imkanları ve inşaat kalitesi ile Anadolu Yakası’nın marka projesi Nuvo Dragos’ta yaşam tüm renkleriyle başladı. Muhteşem Adalar manzarasına sahip ferah ve fonksiyonel daireleri ile Nuvo Dragos, daire arayışında olanlara maketten değil gezip, görerek ev sahibi olma fırsatı veriyor. 

Çift banyolu daireleri, geniş balkonları, yüksek tavanları, en yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfakları ile öne çıkan Nuvo Dragos'ta daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks şeklinde tasarlandı. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otopark bulunuyor. Nuvo Dragos projesinin hemen yanı başında açılan, 44 dönüm araziye kurulu, içerisinde gölet, anfi tiyatro, etkinlik alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı Cumhuriyet Parkı, projeye artı bir değer katıyor.

Tüm ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde konumlanan Nuvo Dragos, bölgenin en değerli bitmiş projesi olarak görülüyor. E-5 Karayolu'nun Maltepe sahili tarafında,  Marmaray  ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan Nuvo Dragos E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine, Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

www.nuvodragos.com/