Nuvo Dragos’ta 36 ay için sıfır faiz fırsatı!

Nuvo Dragos’ta 36 ay için sıfır faiz fırsatı! Nuvo Dragos’ta 36 ay için sıfır faiz fırsatı!

İskanlı tapu avantajı ile hemen yaşam fırsatı sunan Nuvo Dragos’ta özel bir kampanya başladı. Kampanyada faiz oranı 60 ay vadede yüzde 0.60’a düşürüldü.Maltepe Bölgesi’nin en çok tercih edilen projesi Nuvo Dragos’ta özel bir kampanya alıcılara sunuldu. Yüksek faiz oranları yüzünden ev sahibi olamayanlara kolaylık sağlayacak kampanyada faiz oranı 60 ay vade için yüzde 0.60’a indirildi. Ayrıca, daha kısa vadelerle ev sahibi olmayı düşünenler içinse 36 ay vade seçeneğinde faiz sıfırlandı. Üstelik tüm bu ödeme fırsatlarına ek olarak sıfır KDV oranı da önemli bir fiyat avantajı sunuyor.

 

Nuvo Dragos’un iskanı, tapusu satış anında teslim edilen daireleri ile yatırım yapmak isteyenlere gezip, görerek ev sahibi olma fırsatı veriyor. Çift banyolu daireleri, geniş balkonları, yüksek tavanları, en yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfakları ile öne çıkan Nuvo Dragos, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire çeşitliliği sunuyor.

Projenin sosyal imkanaları arasında; açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otoparkı  yer alıyor. 

Ayrıca, projenin hemen yanı başında açılan, 44 dönüm araziye kurulu, içerisinde gölet, anfi tiyatro, etkinlik alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı Cumhuriyet Parkı, Nuvo Dragos’a artı bir değer daha kattı. 

 

Nuvo Dragos nerede? 

Nuvo Dragos, E-5 Karayolu'nun Maltepe sahili tarafında,  Marmaray  ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede konumlanıyor.Ayrıca proje, E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine, Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Web: www.nuvodragos.com