29 / 05 / 2022

Ödemiş projelerine Ankara’dan destek!

Ödemiş projelerine Ankara’dan destek!

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Ödemiş için uygulanacak projelerle ilgili Ankara’da ziyaretlerde bulundu. Projelere destek aldığını belirtti.
Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, girişimleri sonucunda devlet gücüyle yapılacak projeler için gerekli desteği sağlamaya çalışıyor. Siyasiler ve bakanlıklarla ilişkilerini iyi bir şekilde sürdüren Başkan Mahmut Badem, bu hafta iki gün Ankara’da ziyaretlerinde bulundu. Bölgemiz milletvekilleri Kerem Ali Sürekli, Hüseyin Kocabıyık, Mahmut Atilla Kaya ile AK Parti AR-GE Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı,  İzmir  Milletvekili Nükhet Hotar’ın desteği ile bakanlıklarda görüşmeler yaptı.


Başkan Mahmut Badem; “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki ile ilçemizdeki şehircilik düzenlemeleri ve belediye yasası ile ilgili görüşmeler yaptık.  TOKİ  Başkanı M.Ergün Turan ile ilçemizde yapılması planlanan konutlar hakkında görüştük. Spor Toto Teşkilatı Başkanı Muharrem Kasapoğlu ile ilçemizde yapılan halı sahaları görüştük. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin ile bu yıl Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında isdihdam edilecek personel alımını değerlendirdik. Genel anlamda ziyaretlerimiz kapsamında projelerimizin takibi ve çalışmalarımıza destek aldık” dedi.Ödemiş Belediyesi