Ofis Tekin Exclusive kamu kurumlarına renkli tasarımlar getiriyor!

Ofis Tekin Exclusive kamu kurumlarına renkli tasarımlar getiriyor!Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin: “Kamu kurum ve kuruluşları, özel sektörde olduğu gibi tercihini ‘özelleştirme’den yana kullanmaya başladı. İşlevsel binalara taşınan kurumlarda da artık modern ve canlı renkte, mobilyalar görüyoruz”


“Kamu kurum ve kuruluşlarındaki yöneticilerin seçimi halen klasik mobilyalardan yana olmasına karşın halkla bütünleşen ve genç çalışanların bulunduğu bölümlerde trendlere uygun mobilyalar seçiliyor”


Dünya trendlerindeki değişim, “ciddi” kamu kurumlarının da gelişmesini sağlarken, ofis mobilyası sektörü de daha modern ve canlı renklerde ürünlere imza atıyor.


Kamu kurum ve kuruluşları denilince akıllara gelen “soğuk metal yığınları”, boyut değiştirmeye başladı. Bir yandan yeni ve modern binalara taşınan kurumlar, mobilya tercihlerinde de özel ürünlere yöneliyor.

Mobilyanın kalbinin attığı  Ankara  Siteler’de özel tasarım ofis mobilyası üreten Ofis Tekin Exclusive’in Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, kamunun da özel sektör gibi mobilya seçiminde yenilenmeye gittiğini bildirdi.


İş hayatında klasik ofislerin tarihe karıştığını ifade eden Tekin, “Ofislerde artık trendlere göre şekillenen modern mobilyalar kullanılıyor. Üstelik bu durum yalnızca özel sektör için geçerli değil.  Kamu kurum ve kuruluşları da özel sektörde olduğu gibi tercihini ‘özelleştirme’den yana kullanmaya başladı. İşlevsel binalara taşınan kurumlarda da artık modern ve canlı renkteki, sağlığa da uygun mobilyalar görüyoruz” dedi.


Tekin, ülkedeki gelişimin ofis mobilyası sektöründe de yeni projelerin şekillenmesini sağladığını belirterek, şunları söyledi:

“Kamu kurum ve kuruluşlarındaki yöneticilerin seçimi halen klasik mobilyalardan yana olmasına karşın halkla bütünleşen ve genç çalışanların bulunduğu bölümlerde trendlere uygun mobilyalar seçiliyor. Biz de Ofis Tekin Exclusive olarak, özel tasarım mobilyalarımızla kamu kurumlarının bu gelişimine katkıda bulunuyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet eden, anahtar teslim projelerimizle klasik anlayışın dışına çıkarak, kamu kuruluşlarına yeni soluk getiriyoruz. Getirmeye de devam edeceğiz.”