Okan Kurt'tan haciz açıklaması!

Okan Kurt'tan haciz açıklaması! Okan Kurt'tan haciz açıklaması!

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ve ailesine ait şirketler hacizle boğuşuyor. Konu ile ilgili olarak ise Kurt'tan açıklama geldi.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Şarkıcı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ve ailesine ait şirketler hakkında haciz kararı verildi. Birçok firma Martaş ile yollarını ayırdı. Şirketin bankalara 100 milyon lira civarında borcu olduğu iddia ediliyor.

 

Okan Kurt'a haciz şoku!

 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, konu ile ilgili olarak ise Okan Kurt'tan açıklama geldi. İşte Kurt'un avukatıyla ilettiği açıklaması...

 

Değerli kamuoyu , 
Bugün basına çıkan haberlerle ilgili müvekkilim Okan Kurt ve Martaş şirketi adına yapılan haberlere cevap vererek sayın kamuoyunu aydınlatma gereğimiz doğmuştur.
Ülkemizdeki döviz haraketliliğinin , sektördeki üst rekabet ve müvekkil şirkete yapılan saldırılar sonucunda, dar boğaza düşerek finansal problemler yaşamasına sebep olmuştur. Bu süreç 3 aydır başlamış durumdadır ve bu sürede Türkiye'nin devi olan bir otomotiv şirketine bütün borç kapatılmıştır. Sıralı bir şekilde şirketin bütün mal varlıgı ile borçların tamamı kapatılacaktır. Bu süreç zaman yayılarak sıralı bir şekilde yapılacaktır. 
Müvekkil Şirket yöneticeleri bütün alacaklılarla görüşmelerini devam ettirerek , karşılıklı anlayış çercevesinde süreci devam ettirmektedirler. Bugün basına yansıyan haber 3 aydır yaşanan bir süreç olmak ile beraber bu süreçte müvekkilin ticari ilişkisi olan firmalar ve calışılan bütün bankalara anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımla 
Av. Mehmet Durmaz

pus