Ömür İstanbul Esenler satılık daire!

Ömür İstanbul Esenler satılık daire!

Firma: Efitaş İnşaat- Esenler Belediyesi ve Eskon İnşaat

Proje: Ömür İstanbul

Toplam 218 konut ve 3 dükkandan meydana gelen Ömür İstanbul projesi İstanbul Esenler'de Turgut Reis Mahallesi'nde yükseliyor. Ömür İstanbul Esenler satılık daire seçenekleri haberimizin içinde yer alıyor.218 konut ve 3 dükkandan meydana gelen Ömür İstanbul Esenler projesi 10 bin metrekare arsa alanına sahip.


4 blok şeklinde yükselen Esenler Ömür İstanbul projesi Efitaş İnşaat,Esenler Belediyesi ve Eskon İnşaat ortaklığı ile İstanbul Esenler'de Turgut Reis Mahallesi'nde inşa ediliyor. 


13 Mayıs'ta basına tanıtılacak olan Ömür İstanbul Esenler satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn ediliyor. 


Ömür İstanbul Esenler Evleri'nde dairelerin yanı sıra toplantı odaları, kreş, mescid, kapalı otopark, kapalı bay ve bayan yüzme havuzu,  taziye odası gibi sosyal donatı alanlarına da yer veriliyor. 


Ömür İstanbul Esenler satılık daire!


Ömür İstanbul projesi Medipol Hastanesi’ne 10, Kadın ve Çocuk Sağlığı Hastanesi’ne 8 dakika,  Atatürk Havalimanı’na da 25 dakika uzaklıkta bulunuyor.Adres: Turgut Reis Mah. 418. Sok. 1/A Esenler / İSTANBUL

Telefon: 444 22 81

Web:http://omuristanbul.com/

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com