01 / 07 / 2022

Ontan İnşaat Modda Mavişehir'de yaşam başladı!

Ontan İnşaat Modda Mavişehir'de yaşam başladı!

İzmir'in yaşam merkezi Mavişehir'de Ontan İnşaat yatırımı olarak inşa edilen; özgürlük ve modern yaşam tarzını yansıtan, MODDA Mavişehir sahipleri kent hayatı içinde huzur ve konforlu bir atmosferde yaşamaya başladı.İzmir'in yaşam merkezi Mavişehir'de Ontan İnşaat yatırımı olarak inşa edilen; özgürlük ve modern yaşam tarzını yansıtan akılcı, işlevsel ve estetik mimari projesi ile ilgi odağı olan MODDA Mavişehir sahipleri kent hayatı içinde huzur ve konforlu bir atmosferde yaşamaya başladı.


Kurulduğu günden itibaren her yıl % 100'den fazla büyümeyi gerçekleştiren Ontan İnşaat tarafından üst segment bir konut projesi olarak tasarlananan MODDA Mavişehir; 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu konutlardan oluşmaktadır.


İçi dışı mutluluk


Modern yaşamı yansıtan son teknoloji ile inşa edilen MODDA Mavişehir'de konut sahipleri teknik özelliklerinin yanısıra, otomatik bariyer sistemli otopark, açık havuz, SPA / sauna-jakuzi-buhar odası-kar duşu, fitness center, bitkisel ve yapısal peyzaj, çocuk oyun alanları, business center, 24 saat site içi güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi, cafe fitness ve cafe havuz hizmetleri ile ihtiyaçlarına cevap buluyor.


En ince ayrıntısına kadar düzenlenen, her mevsim yemyeşil ve çiçekli açık alanlarda MODDA Mavişehir sakinleri kent hayatı içinde doğal ortamda yaşamanın keyfini sürüyor.


Her gün tatil


MODDA mavişehir'de konut sahipleri SPA, havuz ve spor alanlarında iş yorgunluğunu atarken her günü ayrı bir tatil havasında yaşıyor.


Şehrin yaşam merkezinde yüksek yatırım getirisi ve estetik mimarisi ile 135 bağımsız bölüm omak üzere 15.000 m2 konut ve 6.000 m2 bahçe alanı üzerine inşa edilen MODDA Mavişehir projesi ile bölgeye farklı bir yaşam alanı getirdiklerini belirten Ontan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tiğin Özmeydan 'MODDA Mavişehir'de Projemizde yaşamın başlaması ile birlikte her ihtiyaca cevap veren minimal çözümler ve yaşamı kolaylaştıran hizmetleri ile farklılığı ortaya çıktı.


Kurulduğumuz günden itibaren, mutluluk getirecek ve hayatı kolaylaştıracak güvenli ve kaliteli yapılar planlıyor ve inşa ediyoruz. Hem konut sahiplerinin hem de yatırımcıların yoğun ilgisini çeken MODDA Mavişehir projesi de en küçük ayrıntısına kadar bu ilke ışığında projelendirildi


Mimarisi, kullanılan malzeme ve sunduğu hizmetler ile geleceğe ait bir proje olan MODDA Mavişehir İzmir'e artı bir değer katmıştır. Planladığımız her proje farklı bir mimari yapıya sahip ve farklı ihtiyaçlara cevap verecek tarzda yaşam alanları sunuyoruz. Şehrin içinde kendinize ait bir alan oluşturuyoruz. Ontan İnşaat profesyonelliğini ve mühendisliğini yansıtan MODDA Mavişehir projemizde konut sahiplerinin beklentilerine cevap vermiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ontan İnşaat olarak 2015 yılı ikinci yarısından itibaren MODDA markası ile  İzmir  vediğer illerde de yatırımlarımıza devam etmeyi planlıyoruz. Amacımız kentin dokusuna artı değer katan, iş gücüne katkıda bulunan yatırımlarımızı sürdürmektir.Şu anda devam eden Bayraklı ve Manisa projelerimiz ile birlikte planlaması tamamlanan ve kısa sürede başlayacağımız yeni projelerimiz hayata geçecek. Şu ana kadar yakaladığımız % 100'ün üzerindeki büyüme oranımız bundan sonrada artarak ilerleyecek.


Star