Onur Park Life İstanbul'un ilk etabı 2018'de teslim!

Onur Park Life İstanbul'un ilk etabı 2018'de teslim!Onur Park Life İstanbul, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Satranç Turnuvasına katılan velilere hafta sonuna özel bir kampanya düzenledi…


‘Yeni Bir Hayata Açılın’Onur Park Life İstanbul, geçtiğimiz hafta sonu, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Satranç Turnuvasına katılan velilere özel bir kampanya düzenledi. Projeye velilerin ilgisi büyüktü.


Bahçeşehir’in hemen yanı başında yer alan Onur Park Life İstanbul Projesi, yatırımcılara sunduğu farklı kampanyalarla da adından sıkça söz ettiriyor. 


Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.’nin  sahibi olduğu, 46.800 m2 ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir’in hemen yanı başında hayata geçiyor.


Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş,  yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güven inşa etmeyi hedefliyor. Projenin ilk etabının 2018 de, ikinci etabının 2019 da ve üçüncü etabının ise 2020’de bitmesi hedefleniyor.


Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL. olan proje; 718 adet  konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.


Detaylı Basın Bilgisi İçin:

Tel: 0212 466 43 35

www.irmakpr.com

www.onurparklife.com