28 / 09 / 2022

Opel’in elektrikli modeli Mokka-e kaç lira? İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Opel’in elektrikli modeli Mokka-e kaç lira? İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Avrupanın en çok tercih edilen modelleri arasında bulunan ve herkesin merakla takip ettiği Opel’in yeni elektrikli SUV modeli Mokka-e’nin fiyatı merak konusu oldu. İşte, Opel Mokka-e’nin teknik özellikleri ve 23 Eylül 2022 fiyat listesi…Opel’in elektrikli modeli Mokka-e kaç lira? İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi…

Yeni pil teknolojisi tek şarjla 324 KM mesafeye kadar yolculuk yapma özgürlüğü sağlayan Opel Mokka-e’yi evde ya da herhangi bir şarj istasyonunda hızlı, temiz ve rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz. Yeni Mokka-e ile yalnızca 30 dakikada %80’e varan menzil elde edebilir ve yolculuklarının tadını çıkarabilirsin. 

50 kWh kapasitedeki lityum pilden oluşan Mokka-e, Rejeneratif Fren Desteği sistemiyle uzun süre yolculuk ve daha çok mesafe sunuyor. Sürüş sırasında ayağını gaz pedalından kaldırır kaldırmaz devreye giren Rejeneratif Fren Sistemi, fren yaparken kinetik enerjiyi yakalar ve bu gücü daha da fazla menzile dönüştürür.

Henüz Türkiye resmi fiyatı açıklanmayan Mokka-e’nin İngiltere için tahmini satış fiyatının 30 bin 500 sterlin, Almanya için ise 34 bin euro olması bekleniyor.

Peki Opel Mokka-e’nin teknik özellikleri neler? İşte, Opel Mokka-e’nin teknik özellikleri ve 23 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön