Optimum ATM Danışmanlık Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Optimum ATM Danışmanlık Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Optimum ATM Danışmanlık Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Optimum ATM Danışmanlık Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burak Özdemir tarafından kuruldu.


Optimum ATM Danışmanlık Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burak Özdemir tarafından kuruldu.

Optimum ATM Danışmanlık Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri satın almak, satmak, kiralamak ve kiraya vermek; 2- Ev, daire, dükkân, arsa, arazi vesaire emlak işlerinde aracılık hizmetleri ve komisyonculuk yapmak, 3- Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık, artırma ve eksiltme teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işleri için danışmanlık yapmak, 4- Şirket konusu olan danışmanlık hizmetleri olarak her çeşit resmi ve özel kuruluş ve şahısların şirket konusuna giren işleri ile ilgili evrakın hazırlanması ve neticelendirilmesi için danışmanlık ve aracılık hizmetleri yapmak ve yaptırmak, 5- Yurt içinde ve yurt dışında yerleşik gerçek ve/veya tüzel kişilere ihtiyaç halinde faaliyeti ile ilgili teknik işçilik, danışmanlık ve organizasyon hizmetleri vermek ve gerçek ve/veya tüzel kişilerden söz konusu hizmetleri almak, 6- Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. 7- Her türlü motorlu taşıtların, her türlü marka ve model araçların alımı ve satımı işlerini yapmak, 8- Her türlü otomotiv alım satımı, tamir bakımı ve bilumum otomotiv sektöründe iş yaptıran ve iş yapanın bir araya getirilerek komisyon karşılığında iş yapmak, 9- İcra sebebi ile satışa çıkartılmış her türlü vasıtanın ve gayrimenkulün alım ve satımını yapmak, 10- Yukarıda sözü edilen konularla ilgili yerli ve yabancı şirket işletme ve müesseseler ile işbirliği yapabilir veya bunlarla ortaklık yapabilir. 11- Şirket yukarıdaki tüm konularıyla ilgili yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel kurumların açtığı ihalelere katılabilir. Şirket bir Genel Kurul kararı ile konusu ile ilgili veya konusu için yararlı sayacağı, burada sıralanan faaliyetler dışındaki faaliyetlere de girişebilir.

Adres: Hasanpaşa Mah. Necip Fazıl Cad. No: 37/1 SULTANBEYLİ