Orçun Oğlakcıoğlu'nun “Yolculuk” kitabı çıktı!

Orçun Oğlakcıoğlu'nun “Yolculuk” kitabı çıktı! Orçun Oğlakcıoğlu'nun “Yolculuk” kitabı çıktı!

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. ortağı, iş insanı Orçun Oğlakcıoğlu’nun, ikinci kitabı Yolculuk Martı Yayınları’ndan çıkarak kitapçılarda yerini aldı.


İş insanı Orçun Oğlakcıoğlu’nun, “çocukluğa, kendimize, aşka ve bize dair yolculukların” yer aldığı ikinci şiir ve deneme kitabı Yolculuk Martı Yayınları tarafından çıkarıldı. 

Martı Yayınları’ndan çıkan Yolculuk, 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında ilk defa satışa sunuldu. İlk kitabı Hayal Et’de yer alan şiirlerde Oğlakcıoğlu, aşk ve sevgiyi anlatırken, ikinci kitabı Yolculuk’ta ise “bir”den bize giden ve hayal ederek çıkılan yolculukları ifade ediyor. 

Orçun Oğlakcıoğlu, kitabının önsözünde, “Büyük keşifler hayal ederek çıktığımız yolculuklarla başladı. Sevginin o muhteşem sihrinin farkındalığıyla beraberce nefes aldık. Hayallerimiz çatı arasına sakladığımız sevgiyle kucaklaştığından beri daha güçlü uyandık yeni güne. Çocuklar için adil bir dünya isteyen yanımız daha güçlü söylemeye başladı güneşin şarkısını. Şimdi yolculuk zamanı… Çocukluğumuza, kendimize, aşka ve bize. Hayatımızda ne eksikse ona, hayatımızda çoğaltmak istediklerimize ve hayatımızda hep olsun dediklerimize. Şimdi alışarak unuttuklarımızı hatırlama zamanı…” ibarelerini kullandı. 

Orçun Oğlakçıoğlu kimdir?